Hotel Best Lloret Splash
- Spanje
- Costa Brava
- Lloret de Mar
Over Hotel Best Lloret Splash
Intro
Het Best Lloret Splash hotel is een uitstekende plek voor uw volgende familievakantie! Alleen al de foto's van het waterpark met glijbanen en speeltoestellen voor jong en oud zullen uw kinderen vol voorpret doen aftellen naar de vakantie.
Eenmaal ter plaatse hebben zij een fantastische vakantie met veel zwemplezier en leuke activiteiten van het enthousiaste animatieteam.
Ook de innerlijke mens geniet van de buffetmaaltijden met showcooking gerechten in het restaurant. Helemaal onbezorgd op vakantie? Boek dan op basis van all inclusive zodat u de hele dag lekkere snacks, ijs en drankjes kunt genieten.
De kamers zijn fris en modern ingericht en van airconditioning en gratis wifi voorzien.
Een heerlijke familievakantie vindt u bij Best Hotel Lloret Splash!
Bijzonderheden
- Huisdieren zijn niet toegestaan (m.u.v. hulphonden)
- Maaltijden in buffetvorm
- Minimaal 1 persoon dient 18 jaar of ouder te zijn per kamer
Tevens All Inclusive mogelijk:
- Ontbijt-, lunch- en dinerbuffet
- Selectie van lokale dranken, frisdrank, koffie en thee vam 10.00-23.30 uur
- Snacks van 10.00-23.00 uur (m.u.v. openingstijden restaurant)
- Selectie van ijsjes van 10.00-19.00 uur
Verblijf
Kamers
- Tv
- Telefoon
- Airconditioning
- Minibar
- Kluisje
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
- Balkon
Naar keuze met zwembadzicht te boeken
Locatie
Aan de doorgaande weg van Lloret naar Tossa de Mar.
Binnen 10 minuten loopt u naar de winkelstraten van het centrum en het strand. Naar de bekende strip met de vele discotheken en andere uitgaansgelegenheden is het een kwartier lopen.
Onder het hotel vindt u een aantal bars, restaurants en een minimarkt. Voor het hotel ligt tevens de opstapplaats van vele excursiemaatschappijen voor bijvoorbeeld een leuke dag naar Barcelona!
- Centrum: ca. 600 m
- Strand: ca. 700 m
- Strip: ca. 1,1 km
- Bushalte: ca. 250 m
- Busstation Lloret: ca. 1,1 km
Met de auto:
Tegen betaling kunt u uw auto bij het hotel parkeren
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Girona: ca. 30 km
- Luchthaven Barcelona: ca. 85 km
- Bij onze vliegreizen zijn de transfers niet inbegrepen. U boekt gemakkelijk een transfer of huurauto bij in de vervolgstappen van het boekingsproces
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lounge (met tv)
- Bar/cafetaria
- Restaurant
- Grote zwembadzone met waterpark en glijbanen (open ca. 1/5 tot 1/10)
- Ligstoelen en parasols
- Animatieprogramma en miniclub
- Tegen betaling:
- Parkeerplaats
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Vliegreis: vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Charleroi, Weeze, Düsseldorf of Keulen naar Girona of Barcelona
- Handbagage
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig bij boeking te reserveren)
Praktische informatie
Nog meer informatie over je vakantie
Wil je meer weten over de vakantiebestemming of het vakantiethema van je keuze? Je leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.