Hotel Seres

  1. Turkije
  2. Stedentrips Turkije
  3. Istanbul
  • Dakterras
  • 2-persoonskamer
  • Badkamer
  • Interieur
  • Entree
  • 11 foto's
  • Stedentrips
  • Terras met panoramisch uitzicht
  • Restaurant met Turkse keuken
  • Centraal gelegen
  • Nabij treinstation

Met verschillende hoogtepunten als de Hagia Sophia, de Blauwe Moskee en het Topkapipaleis op korte afstand, is dit hotel perfect gelegen voor een stedentrip Istanbul. De wijk Sultanahmet, het hart van Istanbul, is overdag een bruisende omgeving vol winkels en restaurants. Het interieur van Hotel Seres bestaat uit een combinatie van moderne facetten en typische Turkse invloeden. De kamers zijn comf

Vervoersmogelijkheden

Over Hotel Seres

Intro

Met verschillende hoogtepunten als de Hagia Sophia, de Blauwe Moskee en het Topkapipaleis op korte afstand, is dit hotel perfect gelegen voor een stedentrip Istanbul. De wijk Sultanahmet, het hart van Istanbul, is overdag een bruisende omgeving vol winkels en restaurants.

Het interieur van Hotel Seres bestaat uit een combinatie van moderne facetten en typische Turkse invloeden. De kamers zijn comfortabel ingericht en beschikken over alle faciliteiten die ervoor zorgen dat je na een dag op avontuur in de stad heerlijk kunt uitrusten.
Tijdens het ontbijt of diner geniet je in het restaurant van een panoramisch uitzicht over de stad en de Zee van Marmara. Het dakterras van hotel Seres is letterlijk én figuurlijk een hoogtepunt: de sfeervolle aankleding en het uitzicht op de skyline van Istanbul zorgen ervoor dat je heerlijk zit.


Verblijf

Kamers (54)

De comfortabele kamers beschikken over:
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Telefoon
- Tv
- Minibar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Kluisje
- Airconditioning
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn

De economy 2-persoonskamers zijn ten opzichte van de standaard 2-persoonskamers kleiner opgezet maar beschikken over gelijke faciliteiten.
Daarnaast kun je ook een 4-persoonskamer reserveren, deze kamers hebben een verbindingsdeur.

Locatie

- De Zee van Marmara ligt op ca. 200 meter afstand
- Het historische stadspark Gülhane ligt op 10 minuten loopafstand
- Verschillende toeristische bezienswaardigheden liggen op korte afstand van het hotel, ideaal om de stad te ontdekken tijdens een stedentrip Istanbul

Met het vliegtuig naar Istanbul:
Istanbul beschikt over twee luchthavens: Istanbul Airport en Sabiha Gökçen.
- Reis eenvoudig naar Hotel Seres met een transfer vanaf de luchthaven. Je boekt een transfer via www.dejongintra.nl/transfers

Met het openbaar vervoer:
- Stations Gülhane en Sirkeci liggen op ca. 200 meter afstand van het hotel. Vanaf hier kun je met verschillende openbaar vervoersmogelijkheden de overige delen van de stad ontdekken.

Met de (huur)auto:
In de nabije omgeving van het hotel parkeer je de auto voor ca. €10,00 per dag

Faciliteiten

    • Receptie
    • Lift
    • Restaurant
    • Dakterras
    • Gratis wifi in de lobby

Wat is inbegrepen / niet inbegrepen

Inbegrepen
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
  • Vliegreis vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf
  • Handbagage
Niet inbegrepen
Reizen per vliegtuig
  • Ruimbagage
  • Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)

Praktische informatie


Nog meer informatie over uw vakantie

Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.

Lees meer over uw vakantiethema

Lees meer over uw vakantiebestemming


Anderen bekeken ook