Hotel Max Brown 7th District Wien
- Oostenrijk
- Stedentrips Oostenrijk
- Wenen
Over Hotel Max Brown 7th District Wien
Intro
Uniek en modern hotel in de hippe wijk Neubau. Hotel Max Brown 7th District heeft een stijlvolle inrichting die je terugvindt in het gehele hotel. De kamers zijn uitgerust met goede bedden en faciliteiten als een kluisje en airconditioning. Daarnaast heeft elke kamer een eigen platenspeler, old school telefoon en een kleine basketbalring. Leuke extra's die de kamers zeer sfeervol maken.
Elke ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar en in restaurant Seven North kun je heerlijk dineren. De gerechten worden in een open keuken gemaakt. Dit in combinatie met de luxe bar in het midden, maakt het een sfeervol restaurant waar je zeker een avond wilt eten. Het historische centrum bereik je binnen een half uur wandelen of maak gebruik van de vele openbaar vervoersmogelijkheden in de buurt van hotel Max Brown 7th District.
Bijzonderheden
- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
Verblijf
Kamers (141)
- 2-persoonsbed
- TV
- Telefoon
- Kluisje
- Airconditioning
- Koffie- en theezetfaciliteiten
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
De kamers verschillen in oppervlakte. De faciliteiten zijn hetzelfde in alle kamers.
Reviews
-
Uitstekend.
Locatie
- In het 7e district van Wenen, in de wijk Neubau. Neubau is een goede keuze voor mensen die geïnteresseerd zijn in musea, kunst en cultuur.
- Op een half uur wandelen van het historisch centrum, de Innere Stadt.
- Op loopafstand van het Natuurhistorisch Museum, het Parlement van Oostenrijk en het Rathaus.
- De bekende winkelstraat Mariahilfer Straße ligt op ca. 20 minuten loopafstand.
Openbaar vervoer:
- Tramhalte Zieglergasse ligt op ca. 5 minuten loopafstand.
- Metrostation Thaliastraße ligt op ca. 10 minuten wandelen.
- Treinstation Wien Westbahnhof ligt op ca. 15 minuten wandelen.
- In de straten rondom het hotel vind je verschillende bushaltes.
Met het vliegtuig:
- De luchthaven van Wenen ligt op ca. 1 uur afstand. Reis met de trein en metro richting hotel Max Brown 7th District.
Met de (huur)auto:
- Het hotel beschikt over eigen parkeergelegenheid. Kosten zijn ca. € 26,- per dag.
- Ontdek meer van Oostenrijk met een huurauto. Op ca. 30 minuten rijden van Wenen ligt het Wienerwald, een bosrijk gebied met tal van wandelroutes. Of rijd in ca. 45 minuten naar Neusiedler See, dit grote meer heeft zelfs een plekje bemachtigd op de UNESCO Werelderfgoedlijst.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Bagageopslag
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant
- Terras
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Praktische informatie
Nog meer informatie over je vakantie
Wil je meer weten over de vakantiebestemming of het vakantiethema van je keuze? Je leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.