Comfort Hotel Lichtenberg
- Duitsland
- Stedentrips Duitsland
- Berlijn
Over Comfort Hotel Lichtenberg
InleidingGoed beoordeeld middenklasse hotel aan de rand van het centrum. Per tram reis je in een half uur naar de populaire Alexanderplatz. De comfortabele kamers zijn geschikt voor 1 tot 3 personen, maar er zijn ook zeer ruime kamers voor 4 tot 6 personen! Ideaal als je reist met kinderen. Ook perfect is de parkeerplaats bij het hotel als je met de eigen auto naar Berlijn reist.
- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 16 jaar of ouder te zijn.
- Indien je een reis per trein boekt, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief. Daarnaast is het mogelijk dat de trein wegens werkzaamheden niet stopt op Berlin Hauptbahnhof, maar op station Gesundbrunnen. Vanaf hier kun je per regionale trein verder reizen met jouw ticket.
Verblijf
Kamers (120)
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- telefoon
- tv
- radio
- badkamer met bad of douche, toilet en föhn.
De kamers van 4 tot 6 personen zijn zeer ruim (ca. 60 m²) en voorzien van 2 aparte slaapgedeelten. Er zijn tevens voordeligere voordeelkamers te reserveren voor de kamers tot 3 personen. Deze kamers zijn verder gelijk maar voordeliger. Let op, de voorraad van deze kamer is beperkt.
Locatie
- In de wijk Lichtenberg.
Openbaar vervoer naar het centrum:
- Tramhalte op enkele minuten lopen net een directe verbinding naar Alexanderplatz,
- Reis per tram naar Friedrichsfelde Ost en vanaf daar naar Zoologischer Garten voor de Kurfürstendamm, ca. 35 minuten reistijd.
Met de trein:
- Met Intercity Berlijn kom je aan op het Hauptbahnhof van Berlijn. Vanaf hier reis je verder met de S-bahn (S5 of S7) naar Friedrichsfelde Ost. Stap hier over op de tram naar Landsberger Allee. Vanaf hier loop je binnen ca. 5 minuten naar Hotel Comfort Lichtenberg.
Met het vliegtuig:
- Vanaf luchthaven Berlin Brandenburg reis je per trein RB14 naar station Ostkreuz, stap hier over op de S-bahn (S75) naar Friedrichfelde Ost. Daar aangekomen reis je verder per tram (M17) naar Landsberger Allee. Vanaf hier is het ca. 5 minuten lopen naar het hotel.
Met de auto:
- Parkeren bij het hotel, ca. € 5 per dag.
- Voor dit hotel is geen milieusticker vereist.
Reviews
-
-
Perfecte grote kamer met apart slaapgedeelte voor de kinderen
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Ontbijtruimte
- Bar
- Gratis wifi
- Gratis koffie- en theezetfaciliteiten in de lobby
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Toeristenbelasting ca. € 2 per persoon per nacht, ter plaatse te betalen
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.