Aliz Hotel Times Square

  1. Amerika
  2. Stedentrips Amerika
  3. New York
  • Lounge met uitzicht
  • Aliz Hotel Times Square, New York
  • Aliz Hotel Times Square, New York
  • Aliz Hotel Times Square, New York
  • Aliz Hotel Times Square, New York
  • 18 foto's
  • Stedentrips
  • In Midtown Manhattan
  • Bar met uitzicht
  • Comfortabele kamers
  • Midden in het centrum
  • Nabij metrostation

Aliz Hotel Times Square is een fijn, chique hotel met als ultieme eyecatcher een twee verdiepingen tellende bar. Deze eyecatcher bevindt zich op de 40ste en 41ste verdieping van het hotel en is daarmee de hoogste openlucht bar/lounge in heel Manhattan. Zonder twijfel is dit de ultieme plek om, onder het genot van een cocktail, te genieten van het adembenemende uitzicht over de skyline van New York

Vervoersmogelijkheden

Over Aliz Hotel Times Square

Intro

Aliz Hotel Times Square is een fijn, chique hotel met als ultieme eyecatcher een twee verdiepingen tellende bar. Deze eyecatcher bevindt zich op de 40ste en 41ste verdieping van het hotel en is daarmee de hoogste openlucht bar/lounge in heel Manhattan. Zonder twijfel is dit de ultieme plek om, onder het genot van een cocktail, te genieten van het adembenemende uitzicht over de skyline van New York.

Voor de sportievelingen die in vorm willen blijven, is er een fitnessruimte met peloton-fietsen aanwezig. Ideaal om actief de dag te beginnen of om aan het einde van de dag het hoofd leeg te maken.

Bijzonderheden

- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 21 jaar of ouder te zijn.


Verblijf

Kamers (287)

De stijlvol ingerichte kamers van Aliz Hotel Times Square zijn van alle gemakken voorzien.
- kingsize bed of twee 2-persoonsbedden
- kluisje
- airconditioning
- televisie
- koffie- en theezetfaciliteiten
- badkamer met bad of douche, toilet en föhn

Er zijn tevens kamers te reserveren met twee 2-persoonsbedden.


Locatie

- Het Aliz Hotel Times Square ligt in Midtown Manhattan.
- Vlakbij de indrukwekkende wijk Hudson Yards.
- "The World's Most Famous Arena" Madison Square Garden ligt op ca. 8 minuten loopafstand.
- Na een wandeling van ca. 12 minuten bent u al bij het bekende Times Square.

Openbaar vervoer:
- Het Metrostation 42 St. – Port Authority ligt op steenworpafstand van het Aliz Hotel Times Square.
- Met de metrolijn A of C bent u in ongeveer een half uur bij de Brooklyn Bridge.
- Ground Zero is met metrolijn E in ca. 20 minuten te bereiken.

Met het vliegtuig:
- J. F. Kennedy Aiport ligt op ongeveer een uur afstand van Aliz Hotel Times Square. U kunt het eerste stuk met de AirTrian JFK Red reizen en vervolgens overstappen naar het metronetwerk.
- Newark Liberty International Airport ligt op ca. 50 minuten afstand van het hotel. Kies eerst voor de AirTrain Newark en vervolgens voor de Northeast Corridor Railway.

Reviews

7,9
Goed (7+) 2 reviews
  • Badkamer 9
  • Bedden 7,5
  • Faciliteiten 6
  • Locatie 9
  • Netheid & hygiëne 8
  • Ontbijt 5
  • Personeel & Service 7,5
  • Prijs-kwaliteit 7
  • Prijs-kwaliteitverhouding 9
  • Wifi 10
  • 7,9
    • Badkamer 8
    • Bedden 8
    • Faciliteiten 5
    • Locatie 9
    • Netheid & hygiëne 8
    • Ontbijt 5
    • Personeel & Service 9
    • Prijs-kwaliteitverhouding 9
    • Wifi 10

    Goede basis voor een stedentrip, geen echte lobby waar je gezellig wat kan drinken, heel klein barretje. Op de 40e verdieping kan je wel gezellig zitten maar geen kinderen welkom...

  • 8
    • Badkamer 10
    • Bedden 7
    • Faciliteiten 7
    • Locatie 9
    • Netheid & hygiëne 8
    • Personeel & Service 6
    • Prijs-kwaliteit 7
    • Wifi 10

Faciliteiten

    • Receptie
    • Lift
    • Lounge
    • Bar
    • Restaurant
    • Fitnessruimte/fietsstudio

Wat is inbegrepen / niet inbegrepen

Inbegrepen
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
  • Vliegreis vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf
  • Handbagage
  • Ruimbagage
Niet inbegrepen
  • Facility fee ca. USD35 (ca. € 36) + tax per kamer per nacht ter plaatse per creditcard te betalen. Deze 'fee' is indicatief en onder voorbehoud van (hevige) wijzigingen.
  • Borg ca. USD150 (ca. € 156) per verblijf ter plaatse per creditcard te betalen.
Reizen per vliegtuig
  • Transfer luchthaven - hotel v. v.

Praktische informatie


Nog meer informatie over uw vakantie

Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.

Lees meer over uw vakantieland

Lees meer over uw vakantiethema

Lees meer over uw vakantiebestemming


Anderen bekeken ook