Portobay Hotel Teatro
- Portugal
- Stedentrips Portugal
- Porto
Over Portobay Hotel Teatro
Intro
Het moderne 4-sterrenhotel Teatro is gelegen midden in het centrum van Porto. Dit stijlvolle hotel is gevestigd op dezelfde plek waar in 1859 het oude Banquet Theater stond. De inrichting van het hotel is ook in de sfeer van het oude theater gehouden. Dit hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip Porto. Al op 5 minuten lopen vind je belangrijke bezienswaardigheden zoals de bekende klokkentoren Clérigos, de boekenwinkel Lello en het Coliseum van Porto.
Aan het einde van de dag kun je genieten van een heerlijk diner in het restaurant of drink een cocktail in de gezellige Plateia bar. De kamers hebben ook een inrichting in de sfeer van het oude theater en beschikken onder andere over airconditioning, tv en een chique badkamer.
Verblijf
Kamers (74)
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Tv
- Telefoon
- Airconditioning
- Kluisje
- Minibar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Badkamer met bad/douche, föhn en toilet
- Gratis wifi
Locatie
- In het centrum van Porto met diverse leuke en gezellige authentieke restaurants en bars in de omgeving (o.a. Santa Catarina str.)
- De historische wijk Ribeira (werelderfgoedlijst UNESCO) ligt op ca. 6 minuten lopen
- De kathedraal van Porto bevindt zich op ca. 7 minuten loopafstand
- Ponte Dom Luis I op ca. 7 minuten loopafstand
Openbaar vervoer
- Bushalte voor de deur van het hotel
- Trein- en metrostation van São Bento op ca. 3 minuten lopen
Met het vliegtuig
- Vanaf de luchthaven van Porto reis je met het openbaar vervoer in ca. 45 minuten naar het hotel. Neem de paarse metrolijn naar station Senhora da Hora en stap hier over op de oranje metrolijn naar station Bolhao. Loop vanaf hier in ca. 6 minuten naar Hotel Teatro.
Met de (huur)auto
- Het hotel beschikt over een eigen parkeergelegenheid, ca. € 20 per dag.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lobby
- Bar Plateia
- Restaurant Palco
- Fitnessruimte
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Toeristenbelasting ca. € 2,- per persoon per nacht (betaling ter plaatse)
- Parkeerkosten, ca. € 20 per dag
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.