Hotel The Gate
- Groot-Brittannië
- Stedentrips Groot-Brittannië
- Londen
Over Hotel The Gate
Intro
Dit leuke hotel beschikt over studio’s en appartementen, handig voor een stedentrip Londen met het hele gezin! Het is gelegen in de wijk Whitechapel, vlakbij de hippe wijk Shoreditch. De studio’s en appartementen zijn, net als de rest van het hotel, stijlvol en modern ingericht. Met mooi weer kun je genieten van de zon op het dakterras! Voor de sportliefhebbers is er een volledig uitgeruste gym aanwezig.
Bijzonderheden
- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
- Let op! Je kan alleen met een paspoort naar het Verenigd Koninkrijk reizen. Een identiteitskaart is niet geldig.
- Indien je een reis per trein boekt, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief
Verblijf
- Badkamer met douche, toilet en föhn
- Keuken met oven, koelkast, magnetron en een Nespresso-apparaat
- Woonruimte met eethoek
- Telefoon
- Tv
- Kluisje
- Strijkfaciliteiten
- Airconditioning
- Gratis wifi
Locatie
- Gelegen in de wijk Whitechapel, vlakbij de hippe wijk Shoreditch.
- De wijk City of London met beroemde bezienswaardigheden als Tower of London en Tower Bridge, op ca. 15 minuten loopafstand.
Openbaar vervoer:
- Metrostation Aldgate East op ca. 4 minuten loopafstand van Aparthotel The Gate.
- Metrostation Whitechapel op ca. 12 minuten lopen.
Met de trein:
- Vanaf St. Pancras Station, het aankomststation van Eurostar, heb je een directe metroverbinding naar het hotel. Neem bijvoorbeeld de Hammersmith & City Line naar Aldgate East en vanaf hier loop je al binnen ca. 5 minuten naar het hotel. Totale reistijd ca. 20 minuten.
Met het vliegtuig:
- Vanaf London City reis je met de DLR naar West Ham. Hier stap je over op de metro, neem de District Line naar Aldgate East. Totale reistijd ca. 30 minuten.
- Vanaf Gatwick reis je met de trein naar London Blackfriars. Neem vanaf hier de District Line naar Aldgate East. Totale reistijd ca. 60 minuten.
- Vanaf Heathrow kun je met de Heathrow Express naar Station London Paddington reizen. Stap hier over op de Hammersmith & City naar Aldgate East. Totale reistijd ca. 50 minuten.
- Neem vanaf luchthaven Stansted de Stansted Express naar Royal London Hospital. Totale reistijd ca. 1 uur en 15 minuten.
- Vanaf Luton kun je met de Luton Airport Shuttle, Thameslink en de metro naar het hotel reizen. Totale reistijd ca. 1 uur en 15 minuten.
- Vanaf Southend kun je met de trein naar Station London Liverpool Street reizen. Vanaf hier reis je met de bus naar het hotel. Totale reistijd ca. 1 uur en 15 minuten.
Met de (huur)auto:
- Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel.
Reviews
-
Super
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant maple & The Gate
- Terras
- Fitness
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Gratis wifi
- Borg ca. GBP150 (ca. € 167) per creditcard te voldoen
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.