Hotel Residence Europe
- Frankrijk
- Stedentrips Frankrijk
- Parijs
Over Hotel Residence Europe
Intro
Hotel Residence Europe is de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip Parijs. Het hotel ligt net buiten het centrum van de stad, maar het centrum is goed te bereiken met het openbaar vervoer. Het hotel beschikt over vele faciliteiten. Neem een duik in het binnenzwembad, spring in het warme water van de jacuzzi of ontspan in de sauna. Voor de sportievelingen is er ook nog een fitnessruimte in het hotel aanwezig. In de bar en lounge kan er gekletst worden onder het genot van een lekker drankje.
Niet alleen de faciliteiten dragen bij aan de vele goede reviews die het hotel krijgt, maar ook het vriendelijke en gastvrije personeel zorgt voor een aangenaam verblijf tijdens je stedentrip in Parijs. Daarnaast wordt er elke ochtend een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd. Kortom, een ideale prijs-kwaliteit verhouding.
Bijzonderheden
- Indien je een reis per trein boekt, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief.
Kamers (109)
- 2-persoonsbed Queen Size of twee 1-persoonsbedden
- TV
- Kluisje
- Airconditioning
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
Er zijn verschillende kamertypes te reserveren, variërend in oppervlakte. Beginnend met de classic kamer, gevolgd door de comfort kamer en als laatste de superior kamer.
Reviews
-
Super hotel vlakbij alle bezienswaardigheden goed te doen met de metro. Vriendelijke personeel behulpzaam. Heerlijke welness waar je een uur per dag gebruik van kan maken maar wil je een keer extra kan dat altijd!!! Echt genoten
-
Fijn hotel, makkelijk te bereiken, parkeerplaats. Nette kamer, goed ontbijt. Dichtbij metro en veilige wijk.
Locatie
- Hotel Residence Europe ligt in het 17e arrondissement van Parijs, net buiten het centrum.
- Clichy is de naam van de wijk waar het hotel zich bevindt.
- Er zijn tal van winkels en restaurants in de omgeving.
- Het hotel ligt in metrozone 2.
Openbaar vervoer:
- Het dichtstbijzijnde metrostation is Saint-Ouen en ligt op ca. 10 minuten loopafstand. Vanaf hier reis je met metrolijn 14 met een directe verbinding naar het centrum van de stad. Reis bijvoorbeeld naar metrostation Pyramides en loop in ca. 5 minuten naar het Louvre of naar Jardin des Tuileries.
- Aan de overkant van het hotel vind je bushalte République - François Mitterrand.
Met de trein:
- Als je met Eurostar aankomt op station Gare Du Nord kun je zowel voor de bus als metro kiezen om naar Hotel Residence Europe te reizen. Deze reis duurt ca. 40 minuten.
Met het vliegtuig:
- Vanaf luchthaven Paris-Charles de Gaulle kun je gebruik maken van de RER trein en vervolgens de metro om het hotel te bereiken. Reistijd is ca. 5 kwartier.
- Vanaf Paris-Orly duurt de reis ook ca. 5 kwartier naar het hotel. De beste optie is om in combinatie gebruik te maken van de bus en metro.
Met de auto:
- Hotel Residence Europe heeft eigen parkeerplaatsen op het terrein. Let op: het gebruik is onder voorbehoud van beschikbaarheid. De kosten zijn ca. € 20,- per dag.
- Een andere mogelijkheid is de openbare parkeergarage, parking Hotel de Ville. Deze garage ligt op ca. 10 minuten loopafstand.
- Let op: een milieusticker is verplicht indien je met de auto naar Parijs reist.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Bagageruimte
- Bar
- Lounge
- Ontbijtrestaurant
- Binnenzwembad
- Jacuzzi
- Sauna
- Fitness
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Vliegreis vanaf Amsterdam
- Handbagage
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Treinretour vanaf Amsterdam, Schiphol, Rotterdam, Antwerpen of Brussel per Eurostar
- In Eurostar 1 stuk handbagage en 2 stuks bagage per persoon
- Treinretour vanaf elk station in Nederland (bij boeking als toeslag te reserveren)
- Transfer treinstation - hotel/appartement v.v.
Praktische informatie
Wist je dat je gemiddeld 7 keer minder CO2-uitstoot veroorzaakt wanneer je met de trein naar jouw bestemming reist in plaats van met het vliegtuig? Wil je weten hoeveel CO2 uitstoot je precies bespaart voor jouw reis wanneer je met de trein reist, bereken het hier zelf.
Meer lezen over hoe wij ons steentje bijdragen aan Duurzaam Toerisme? Lees hier meer.
* Niet voor Belfast, Bologna, Liverpool, Manchester, Nice, Pisa, Split, Tirana, Warschau en niet voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.
Nog meer informatie over je vakantie
Wil je meer weten over de vakantiebestemming of het vakantiethema van je keuze? Je leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.