Camping Domaine de la Paille Basse

  1. Frankrijk
  2. Dordogne en Lot
  3. Souillac
  • Zwembad
  • Zwembad
  • Speeltuin
  • Kidsclub
  • Restaurant
  • 6 foto's
  • Autovakanties
  • Campings
  • Zonvakanties
  • Kindvriendelijk
  • Animatie
  • Bergzicht
  • Kindvriendelijk
  • Rustig gelegen
  • Zwembad met glijbanen

Le Domaine de la Paille Basse ligt centraal, in het hart van het bod, rustig en wat afgelegen. Gelegen op een hoogte van ongeveer 250 m. heeft u uitzicht op het omringende landschap, net alsof u naar een ansichtkaart kijkt, zo mooi. Voorheen deed het landgoed dienst als boerderij, de drie middeleeuwse gebouwen zijn gerestaureerd en vormen nu een essentieel onderdeel van deze top camping, gelegen o

Vervoersmogelijkheden

Verblijf

- Woongedeelte met tafel en stoelen
- Keukenblok met 4-pitskookplaat, koelkast met vriesvak, magnetron, koffiezetapparaat, waterkoker, volledige inventaris en spoelbak met koudwaterkraan
- Slaapcabine met 2-persoonsbed (140x200cm) en een hoogslaper (70x190cm)
- Slaapcabine met twee 1-persoonsbedden (70x200cm) en een hoogslaper (70x190cm)
- Douche en toilet
- Overdekt houten terras met meubilair en ligstoelen
  • Voorzijde
  • Slaapkamer
  • Slaapkamer
  • Badkamer

Locatie

Le Domaine de la Paille Basse ligt centraal, in het hart van het bod, rustig en wat afgelegen. Gelegen op een hoogte van ongeveer 250 m. heeft u uitzicht op het omringende landschap, net alsof u naar een ansichtkaart kijkt, zo mooi. Voorheen deed het landgoed dienst als boerderij, de drie middeleeuwse gebouwen zijn gerestaureerd en vormen nu een essentieel onderdeel van deze top camping, gelegen op het kruispunt van de departementen Lot, Dordogne en Corrèze.

Er zijn verschillende toeristische trekpleisters in de buurt van deze camping, denk aan Rocamadour, Sarlat en Saint-Génies. Deze Middeleeuwse plaatsen zijn zeker een bezoekje waard terwijl u verblijft op le Domaine de la Paille Basse.

Een leuke en leerzaam uitje is het Prehisto Dino Park. Neem een kijkje in de prehistorie en ga op de foto met een dinosaurus.

Dankzij de liggen, midden in de natuur zijn er voldoende wandel- en fietsroutes te vinden om de omgeving op uw eigen tempo te verkennen.

- Supermarkt ca. 9 km
- Sarlat ca. 25 km
- Prehisto Dino Park ca. 25 km
- Rocamadour ca. 33 km

Met de auto:
- 1 auto per accommodatie toegestaan

Faciliteiten

    • Receptie
    • Restaurant
    • Bar
    • Zwembad met glijbanen
    • Peuterbad
    • Waterspeeltuin
    • Animatie (juli en augustus)
    • Mini supermarkt
    • Sportvelden
    • Jeu de boules veld
    • Gameroom
    • Tafeltennistafels
    • Speeltuin
    • Tegen betaling
    • Wasserette
    • Wifi (tegen betaling)

Wat is inbegrepen / niet inbegrepen

Inbegrepen
  • Dekens en hoofdkussens aanwezig
Niet inbegrepen
  • De eindschoonmaak is niet inbegrepen, u dient de accommodatie schoon en netjes achter te laten
  • Bedlinnen, handdoeken en keukenlinnen kunnen niet worden bijgeboekt
  • Verplichte kosten ter plaatse te voldoen:
  • Borg € 230
  • Toeristenbelasting naar lokaal tarief
  • Optionele kosten, opgeven en betalen bij boeking:
  • Kinderset (stoel, bad en bed) € 9 p.n.
  • Huisdieren € 8 p.n.
  • Voorkeursligging € 50 (voorkeur is op aanvraag)

Praktische informatie


Nog meer informatie over uw vakantie

Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.

Lees meer over uw vakantieland

Lees meer over uw vakantiethema

Lees meer over uw vakantiebestemming


Anderen bekeken ook