Hotel Astoria
- Tsjechië
- Stedentrips Tsjechië
- Praag
Over Hotel Astoria
InleidingPrima hotel met een moderne inrichting en een fijne locatie in het centrum van de stad. Je bereikt vele bezienswaardigheden eenvoudig te voet. Zo loop je al binnen ca. 3 minuten naar het Oude Stadsplein met de Týnkerk en Astronomische klok. De kamers van het hotel hebben een moderne inrichting en zijn voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals airconditioning, kluisje en minibar. Elke ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet klaar, een ideale start van de dag!
Verblijf
Kamers (74)
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Telefoon
- Tv
- Radio
- Minibar
- Kluisje
- Airconditioning
- Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn
Locatie
- Midden in het historische centrum van Praag.
- Uitstekende ligging op ca. 3 min. lopen van de Tynkerk en het Oude Raadhuisplein.
Openbaar vervoer naar het centrum:
- Metrostation Namesti Republiky ligt op enkele minuten lopen van het hotel.
Met het vliegtuig:
- Vanaf de luchthaven ben je met een transfer binnen ca. 30 minuten bij het hotel. Reserveer een transfer in de stap "extra's".
- Met het openbaar vervoer is de totale reistijd naar Hotel Astoria ca. 45 minuten. Neem vanaf de luchthaven bus 119 en metrolijn A.
Met de auto:
- Parkeergarage nabij het hotel ca. € 25 per dag
Reviews
-
Prima hotel voor de prijs
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Toeristenbelasting ca. € 2,- per persoon per nacht
- Parkeren ca. € 25,00 per nacht
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.