Appartementen Royal Court
- Tsjechië
- Stedentrips Tsjechië
- Praag
Over Appartementen Royal Court
InleidingRoyal Court Legerova beschikt over comfortabele, modern ingerichte appartementen. De appartementen zijn ruim ingericht en van alle gemakken voorzien en ideaal met een klein gezelschap, maar ook voor families of vriendengroepen. Dit aparthotel heeft een gunstige ligging met verschillende metrostations in de nabije omgeving. In omgeving van het hotel zijn vele gezellige cafés en restaurants te vinden. Het Wenceslausplein ligt op slechts 15 minuten loopafstand van het hotel.
In de Coffee Factory kan genoten worden van een lekker ontbijt, brunch of een cocktail. Volgens het Royal Court Legerova zelf, schenken zij de beste koffie van de stad. De Coffee Factory heeft een gezellige en levendige uitstraling.
Verblijf
- Woonruimte met bedbank
- Airconditioning
- Kluisje
- Strijkfaciliteiten
- Gratis wifi
- Badkamer met bad/douche, toilet en föhn
Locatie
- Nationaal Museum Praag: gelegen op ca. 10 minuten loopafstand vanaf het hotel
- Beeld van St. Wenceslaus: gelegen op ca. 10 minuten loopafstand vanaf het hotel
- Praag Staatsopera: gelegen op ca. 10 minuten loopafstand vanaf het hotel
- Oudestadsraadhuis met astronomische uurwerk: gelegen op ca. 22 minuten loopafstand van het hotel
- Karelsbrug: gelegen op ca. 30 minuten loopafstand van het hotel
- Praagse burcht: gelegen op ca. 25 minuten afstand met de tram
Met het vliegtuig naar Praag
- Vanaf luchthaven van Praag-Václav Havel is het ca. 30 minuten rijden naar Royal Court Legerova. Reserveer tijdens boeking eenvoudig een transfer in de stap extra's.
- Neem vanaf de luchthaven de bus richting halte Hlavní nádraží, stap vervolgens over op de metro richting halte I. P. Pavlova. Vanaf hier ligt het hotel op ca. 3 minuten loopafstand. Totale reistijd ca. 60 minuten.
Met de (huur)auto naar Praag
Parkeren in nabije omgeving van het hotel, parkeerkosten ca. €20 per dag.
Met het openbaar vervoer
- Metrostation I.P.Pavlova: op ca. 2 minuten loopafstand van het hotel
- Metrostation Náměstí míru: op ca. 6 minuten loopafstand van het hotel
- Metrostation muzeum: op ca. 12 minuten loopafstand van het hotel
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lobby
- Café/bar
- Restaurant
- Airconditioning
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Toeristenbelasting €2,00 per persoon, per dag
- Parkeerkosten ca. €20,00 per dag
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.