Soho Boutique Hotel Las Vegas
- Spanje
- Stedentrips Spanje
- Malaga
Over Soho Boutique Hotel Las Vegas
InleidingComfortabel hotel met en een fijne ligging aan het Malagueta strand. Omgeven door restaurants en barretjes. Ideaal als je stad en strand wilt combineren. Op ca. 20 minuten lopen van het centrum van Málaga en het Picasso Museum. Optie om de bus te nemen; bushalte nabij met diverse verbindingen.
De moderne inrichting van het hotel past zich, met de lichte, rustige kleuren en rieten details, helemaal aan op de omgeving van het hotel. In het ontbijtrestaurant of op het terras kun je een ontbijtje nuttigen, zo kun je vol energie de dag beginnen. Neem tijdens de warme dagen een duik in het zwembad.
- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
Verblijf
Kamers (107)
- 2-persoonsbed of twee 1-peroonsbedden
- Tv
- Telefoon
- Kluisje
- Airconditioning
- Balkon
- Badkamer met bad en/of douche, föhn en toilet
- Gratis wifi
Houdt er rekening mee dat enkel de superior- en familiekamers gerenoveerd zijn. De standaard kamers zijn nog in de oude stijl van het hotel.
Locatie
- Ideale ligging aan het strand (door een weg gescheiden) van La Malagueta
- Het historische centrum van Malaga ligt op ca. 20 minuten loopafstand
- De bekendste winkelstraat is Calle Larios, deze ligt op ca. 25 minuten loopafstand
- Het nieuwe winkelgebied Muelle Uno ligt op ca. 20 minuten loopafstand, in de haven van Malaga
- De overdekte markthal Mercado Central Atarazanas ligt op ca. 30 minuten loopafstand
Openbaar vervoer:
- Bushalte Paseo de Sancha op ca. 1 minuut lopen
Met het vliegtuig:
- Vanaf de luchthaven in Malaga reis je met het openbaar vervoer binnen ca. 50 minuten naar het hotel. Neem bus A richting Paseo del Parque vanaf halte Avda. Comandante García Morato naar halte Ayala en stap hier over op bus 3 El Palo naar halte Paseo de Sancha. Loop vanaf hier binnen ca. 1 minuut naar Hotel Soho Boutique Las Vegas.
Met de (huur)auto:
- Openbare parkeergelegenheid Parking Malaga op ca. 9 minuten loopafstand vanaf Hotel Soho Boutique Las Vegas
Reviews
-
Plezierig hotel, vriendelijke bediening, goede kamer, lekker ontbijt, makkelijk bereikbaar met de bus.
-
Heerlijke accommodatie!
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Ontbijtruimte
- Terras
- Tuin met zwembad (alleen in de zomermaanden geopend)
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.