Hotel Ilunion Bilbao
- Spanje
- Stedentrips Spanje
- Bilbao
Over Hotel Ilunion Bilbao
Intro
Het stijlvolle Ilunion Bilbao is een uitstekend 3-sterrenhotel met een modern interieur. De comfortabele kamers zijn ruim, licht en voorzien van moderne meubels. Waardoor het geheel een frisse uitstraling heeft. Hotel Ilunion Bilbao is van alle gemakken voorzien.
Na een goede nachtrust en een heerlijk ontbijt is het tijd om Bilbao te ontdekken. Hotel Ilunion Bilbao ligt op een perfecte locatie voor diverse uitstapjes. Naast het hotel vind je het Casilda Iturrizar-park waar je even kan ontsnappen aan het stadsleven. Ben je meer op zoek naar kunst en cultuur? Op slecht 15 minuten lopen vind je het beroemde Guggenheim museum. Wandel zo het gezellige centrum in met diverse restaurants, cafés en barretjes.
Kortom: een heerlijk hotel met nette, fijne kamers op een goede locatie. Ideaal voor een stedentrip!
Verblijf
Kamers (176)
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- TV
- Kluisje
- Airconditioning
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
De premium kamers zijn ruimer dan de standaard kamers, maar wel voorzien van dezelfde faciliteiten.
Locatie
- Vanuit het hotel loop je zo het gezellige centrum in.
- Je vindt het Guggenheim museum op ca. 15 minuten lopen van het hotel.
- Het stadion San Mames ligt op ca. 5 minuten wandelen.
- Geïnteresseerd in kunst? Het museum voor Schone Kunsten Bilbao vind je op ca. 10 minuten loopafstand.
- Meer leren over de zeevaart? Het Maritiem Museum ligt op iets meer dan 10 minuten lopen.
Openbaar vervoer:
- Metrostation San Mamés ligt op ca. 250 meter.
- De dichtstbijzijnde bushalte vind je op ca. 250 meter lopen.
- Treinstation Estación de tren S. Mames ligt op ca. 8 minuten loopafstand.
Met het vliegtuig:
- De luchthaven van Bilbao ligt op ca. 40 minuten afstand. Reis met een directe busverbinding eenvoudig naar hotel Ilunion Bilbao.
Met de (huur)auto:
- Parkeren kan bij het hotel tegen betaling. De kosten zijn ca. € 22,- per dag.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Bagageopslag
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant La Kedada
- Ontbijtrestaurant
- Fitness
- Gratis wifi
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Parkeren voor ca. € 22,- per dag
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.