Legendary Lisboa Suites
- Portugal
- Stedentrips Portugal
- Lissabon
Over Legendary Lisboa Suites
Intro
Appartementen Legendary Lisboa Suites beschikken over modern ingerichte appartementen. De appartementen zijn geschikt voor maximaal 6 personen, ideaal wanneer je met een groter gezelschap reist. In de zomer kun je een duik nemen in het buitenzwembad, geniet vervolgens op de zonnebedjes van de Portugese zon.
Het hotel is centraal gelegen in de wijk Santo Antonio, aan de rand van het centrum van Lissabon. De wijk is een geweldige keuze voor reizigers die geïnteresseerd zijn in monumenten, architectuur en historie. Op ca. 5 minuten lopen van een metrostation, met een directe verbinding naar het historische centrum.
Verblijf
Appartementen (57)
- Kitchenette met o.a. een kookplaat, koelkast, magnetron, broodrooster, koffiezetapparaat en waterkoker
- Tv
- Kluisje
- Strijkplank en -ijzer
- Eethoek
- Bureau
- Airconditioning en verwarming
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
- Slaapkamer met twee 1-persoonsbedden of een 2-persoonsbed
- Alle 2-kamerappartementen hebben zicht op de stad of het zwembad
Locatie
- Appartementen Legendary Lisboa Suites ligt in de wijk Santo Antonio, aan de rand van het centrum van Lissabon.
- De wijk Santo Antonio is een geweldige keuze voor reizigers die geïnteresseerd zijn in monumenten, architectuur en historie.
- Op ca. 5 minuten loopafstand van Avenida da Liberdade, de boulevard in Lissabon en tevens bekend als één van de duurste winkelstraten van Europa.
- Op ca. 7 minuten loopafstand van het prachtige Parque Eduardo VII waar je heerlijk kunt wandelen.
Openbaar vervoer naar het centrum:
Maak tijdens een stedentrip Lissabon gebruik van het uitgebreide openbaar vervoer netwerk, zo verplaats je jezelf gemakkelijk en snel door de stad.
- Metrostation Rato ligt op ca. 4 minuten loopafstand van het hotel
- Metrostations Avenida en Parque zijn op ca. 10 minuten loopafstand te bereiken
Met het vliegtuig:
Reis vanaf de luchthaven in ca. 40 minuten met het openbaar vervoer naar het hotel.
- Neem vanaf de luchthaven bus 1 en stap op Estação Entrecampos over op bus 738
- Of reis met de rode- en gele metrolijn naar station Rato
Met de auto:
- Appartementen Legendary Liaboa Suites heeft eigen parkeerplaatsen op het terrein. Reserveer vooraf voor ca. € 12 per dag.
- Openbare parkeergelegenheid in de omgeving van het hotel, ca. € 20 per dag.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lobby
- Lounge
- Gratis wifi
- Bar
- Buitenzwembad (seizoensgebonden geopend) met ligstoelen en parasols
- Terras
- Tuin
- Parkeergelegenheid
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Toeristenbelasting ca. € 2 per persoon per nacht
- Parkeren ca. € 12 per dag (vooraf reserveren)
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.