Hotel Elisabeth

  1. Oostenrijk
  2. Wintersport Zillertal
  3. Fügen
  • Buitenaanzicht
  • Zwembad
  • Wellness
  • Voorbeeldkamer Standaard
  • Skiën
  • 17 foto's
  • Autovakanties
  • Wintersport
  • Prijsgarantie
  • Wellness
  • Aan de piste
  • Gratis nachten
  • Halfpension
  • Zwembad

Hotel Elisabeth is een luxe hotel met vele faciliteiten, direct aan de (kinder)piste. Net buiten het gezellige centrum van Fügen. Lopend bent u met enkele minuten bij de Spieljochbahn, maar met de ski bus kunt u ook gemakkelijk naar een van de andere skigebieden in het Zillertal. Na een aantal heerlijke afdalingen van de piste kunt u uw wintersportspullen bij het hotel opbergen in de skiberging in

Vervoersmogelijkheden

Over Hotel Elisabeth

Intro

Hotel Elisabeth is een luxe hotel met vele faciliteiten, direct aan de (kinder)piste. Net buiten het gezellige centrum van Fügen. Lopend bent u met enkele minuten bij de Spieljochbahn, maar met de ski bus kunt u ook gemakkelijk naar een van de andere skigebieden in het Zillertal. Na een aantal heerlijke afdalingen van de piste kunt u uw wintersportspullen bij het hotel opbergen in de skiberging inclusief skischoenverwarming. Daarna kunt u nog een duik nemen in het zwembad of relaxen in de sauna. Door uw verblijf op basis van half pension wordt het ontbijt en diner voor u verzorgd. Voor een onbezorgde wintersportvakantie bent u bij Hotel Elisabeth aan het goede adres.

Transfer informatie


Indien u deze accommodatie met vlucht of trein boekt is de transfer vanaf de luchthaven of het station v.v. niet inbegrepen. U kunt deze optioneel bijboeken of op eigen gelegenheid verder reizen.


Bijzonderheden

- Ontbijtbuffet
- 'S avonds een 4-gangendiner
- Maandag t/m vrijdag après ski-snack


Verblijf

Kamers

De kamers beschikken over een:
- Telefoon
- Tv
- Kluisje
- Sommige kamers beschikken over een balkon
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
De 2-persoonskamer Deluxe is luxer en ruimer dan de 2/3-persoonskamer en beschikt over:
- 2-persoonsbed
- Balkon

Locatie

Het Elisabeth ligt direct aan de oefenpiste en bevindt zich op korte afstand van de Spieljochbahn, welke in 2017 volledig gerenoveerd is. Het gezellige centrum van Fügen bevindt zich op slechts enkele minuten lopen. Met de skibus die voor het hotel stopt bereikt u eenvoudig en snel de overige skiliften van Zillertal Arena. en ca. 400 m van het centrum van Fügen.

- Oefenpiste: direct naast het hotel
- Skibushalte: direct naast het hotel
- Spieljochbahn: op ca. 100 m
- Centrum Fügen: op ca. 400 m

Met de auto:
- Gratis parkeergelegenheid beschikbaar bij uw accommodatie.

Met de pendelbus:
U stapt uit bij de VVV in het centrum van Fügen (ca. 1 km via een sterk hellende weg). Transfer naar uw accommodatie is niet inbegrepen.

Faciliteiten

    • Receptie
    • Lift
    • Lounge
    • Gratis wifi
    • Restaurant
    • Bar
    • Zonneterras
    • Skiberging met skischoenverwarming en parkeerplaats
    • Wellness met binnen- en buitenzwembad, Finse sauna, infraroodcabine, Turks stoombad en fitnessruimte.
    • Tegen betaling:
    • Massages en zonnebank

Wat is inbegrepen / niet inbegrepen

Niet inbegrepen
  • Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen:
  • Toeristenbelasting ca. € 1,50 p.p.p.n.

  • Optionele kosten,opgeven bij boeking en ter plaatse te voldoen:
  • kinderbed ca. € 6 p.n.
  • Huisdieren (op aanvraag) ca. € 10 p.h.p.n. en € 20 reinigingskosten


Praktische informatie


Nog meer informatie over uw vakantie

Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.

Lees meer over uw vakantieland

Lees meer over uw vakantiethema

Lees meer over uw vakantiebestemming


Anderen bekeken ook