Hit the Sky Hotel
- Oostenrijk
- Wintersport Ski Arlberg
- St. Anton am Arlberg
Over Hit the Sky Hotel
Intro
Hotel Hit The Sky is een nieuw en modern hotel direct aan de piste. Het is hiermee een ski-in, ski-out accommodatie in het grote skigebied Ski Arlberg. Na een lange dag skiën, kunt u in de spa van het hotel ontspannen in het binnenzwembad, sauna of een massage boeken. Ook kunt u in de Golden Bar of Flamingo Lounge een lekker drankje drinken of ontspannen bij de open haard. Hit The Sky beschikt over een restaurant waar u kunt genieten van een 3-gangendiner na een dag winterpret. Zebra is de mascotte van het hotel en je ziet dan ook in de gehele decoratie en sfeer van Hit The Sky dit terug.
Bijzonderheden
U verblijft in Hit The Sky op basis van halfpension verzorging met o.a.:
- Ontbijtbuffet
- 3-gangendiner
Verblijf
Kamers
- Tv
- kluisje
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
- Geen balkon
Locatie
Hotel Hit The Sky is gelegen op een hoogte van 1800 meter in het wintersportdorp St. Christoph am Arlberg. Het hotel ligt direct aan de piste en skilift met directe toegang tot het naastgelegen St. Anton am Arlberg. St Anton am Arlberg is voor vele skiërs en snowboarders een begrip. Met ruim 300 pistekilometers is skigebied Ski Arlberg het grootste aaneengesloten skigebied van Oostenrijk! Skiërs van alle niveaus kunnen zich er vermaken, maar de nadruk ligt meer op de gevorderde skiër. Sinds de aanleg van de Flexenbahn in 2016 kunt u prachtige dagtochten maken richting Zürs am Arlberg en Lech am Arlberg. Wie het complete skigebied wil doorkruisen, kan zich wagen aan de 85 kilometer lange Run of Fame Arlberg. In het gebied is ook een uitgebreid aanbod off-piste afdalingen te vinden. Naast een geweldig skigebied heeft St. Anton ook één van de meest bekende Après-ski van Oostenrijk en in de autovrije Dorfstraße zijn er diverse winkels en restaurantjes.
- Centrum St. Anton am Arlberg: ca. 5 km
- Skilift: ca. 150 m
- Skipiste: ca. 50 m
- Winkels: ca. 5 km
- Trein station: ca. 5 km
Met de auto:
- Tegen betaling kunt u parkeren in de privé parkeergarage van uw accommodatie, ca. € 12 p.a.p.n. Ter plaatse aan te vragen en te voldoen.
- Laadmogelijkheden voor elektrische voertuigen tegen betaling mogelijk. Raadpleeg de receptie voor meer informatie over de mogelijkheden.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar
- Restaurant
- Skiberging met skischoenverwarming
- Bagageruimte
- Gratis wifi
- Wellnesscenter (ca. 300 m²) met binnenzwembad, Finse sauna en ontspanningsruimte
- Tegen betaling:
- Parkeergarage ca. € 12 p.a.p.n.
- Massages
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen:
- Toeristenbelasting ca. € 3 p.p.p.n.
- Optionele kosten, te vermelden bij reservering en ter plaatse te voldoen:
- Huisdieren ca. € 25 p.h.p.n.
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.