Varden Fjellandsby

  1. Noorwegen
  2. Wintersport Midden-Noorwegen
  3. Kvitjell
  • Exterieur
  • Woonkamer voorbeeld
  • Kindvriendelijk
  • Woonkamer voorbeeld
  • Afdaling
  • 20 foto's
  • Autovakanties
  • Wintersport
  • Prijsgarantie
  • Nieuw
  • Aan de piste
  • Kindvriendelijk

Varden Fjellandsby is misschien wel de meest kindvriendelijke plek in Kvitfjell. U vindt hier moderne en luxe vakantiewoningen dichtbij groene en blauwe afdalingen. De pistes zijn hier breed dus ideaal voor de hele familie. De cabins zijn met veel hout en andere natuurlijke materialen ingericht en geven u na een dag op de piste een echt thuisgevoel. In de goed uitgeruste keuken kunt u zelf maaltij

Vervoersmogelijkheden

Over Varden Fjellandsby

Intro

Varden Fjellandsby is misschien wel de meest kindvriendelijke plek in Kvitfjell. U vindt hier moderne en luxe vakantiewoningen dichtbij groene en blauwe afdalingen. De pistes zijn hier breed dus ideaal voor de hele familie. De cabins zijn met veel hout en andere natuurlijke materialen ingericht en geven u na een dag op de piste een echt thuisgevoel. In de goed uitgeruste keuken kunt u zelf maaltijden bereiden, maar het is natuurlijk ook mogelijk om een keer lekker uit eten te gaan. De accommodatie én het nieuwe skigebied Kvitjell worden hoog gewaardeerd en zijn een aanwinst in ons Noorwegen wintersport programma.

Bijzonderheden

U verblijft op basis van logies. Huisdieren zijn niet toegestaan.


Verblijf

- Woonkamer met open haard
- Tv
- Gratis wifi
- Open keuken met koelkast, 4 elektrische kookplaten, oven en magnetron, vaatwasmachine, koffiezetapparaat en waterkoker
- Eethoek
- Twee slaapkamers met een 2-persoonsbed
- Twee slaapkamers met een stapelbed waarvan het onderste bed breder is
- Badkamer met douche en toilet
- Sauna
- Wasmachine en droger
- De woningen kunnen onderling wat van elkaar verschillen

Locatie

Het skigebied Kvitfjell ligt ten noorden van de luchthaven van Oslo en is vanaf de doorgaande weg makkelijk bereikbaar. Het skigebied ligt in het traditionele Gudbrandsdalen en in de verte liggen Rondane en Jotunheimen (huis der reuzen). Een perfecte plek om te skiën, te winterwandelen en te langlaufen. Het gebruik van een (huur) auto is noodzakelijk om de dagelijkse boodschappen te doen en voor de transfer vanaf de luchthaven. Tevens kunt u met de auto eens een dagje skiën in Hafjell/Lillehammer; uw skipas is ook in deze gebieden geldig.


- Staafkerkje Ringebu: ca. 18 km
- Gålå: ca. 40 km
- Lillehammer: ca. 60 km
- Luchthaven Oslo Gardermoen: ca. 200 km
- Ferry terminal Color Line: ca. 250 km

Faciliteiten

    • Er is geen receptie. U ontvangt een code om in te checken. Om die reden is het belangrijk uw mobiele nummer aan ons door te geven.
    • Oplaadpunt elektrische auto bij het Gudbrandsgard Hotel of in Fåvang
    • Diverse horecagelegenheden in de buurt: Gondolen Fjellbistro, Tyrihanstunet, Lettvint Bar en Varden Restaurant

Wat is inbegrepen / niet inbegrepen

Inbegrepen
  • Energiekosten
  • Eindschoonmaak (bij boeking te betalen)
Niet inbegrepen
  • Optionele kosten, bij boeking opgeven en betalen:
  • Bed- en badlinnen € 23 per persoon per set (u ontvangt 1 grote en 1 kleine handdoek)


Praktische informatie


Nog meer informatie over uw vakantie

Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.

Lees meer over uw vakantieland

Lees meer over uw vakantiethema

Lees meer over uw vakantiebestemming


Anderen bekeken ook