Appartementen Dolcestate
- Italië
- Sicilië
- Campofelice di Roccella
Over Appartementen Dolcestate
Intro
Direct bij aankomst ben je al in de Mediterrane sferen. Je loopt de poort van het complex door en komt terecht op een groot plein waarna je de receptie instapt. Daar, tussen de Mediterraan gekleurde wanden, word je vriendelijk ontvangen worden door een van de receptionistes. De appartementen zijn mooi ingericht, met voldoende beweegruimte om een aangenaam verblijf te hebben. Op het terras kun je heerlijk genieten van een hapje en een drankje dat je in jouw eigen keukentje heeft gemaakt. Wil je liever gebruik maken van de mogelijkheid om te ontbijten en te dineren in het restaurant, dan kan dat! Ter plaatse kun je jouw verblijf nog een upgrade geven naar logies en ontbijt of halfpension.
Beleef momenten van totale ontspanning in de twee zwembaden en het brede zonneterras van Hotel Dolcestate. In het sfeervolle en elegante restaurant Sala delle Orchidee zal het een genoegen zijn om gerechten te proeven uit de mediterrane keuken. Er is in het hoogseizoen ook animatie aanwezig bij de accommodatie, verwacht echter geen luide muziek of grootse activiteiten. Hier staat rust op nummer één.
Je zult gebruik maken van de faciliteiten van Hotel Dolcestate, dat op hetzelfde terrein ligt.
Bijzonderheden
- Buiten het hoogseizoen kan het zijn dat faciliteiten niet of in beperkte mate aanwezig of geopend zijn\
- Je verblijft in Appartementen Dolcestate op basis van logies
- Ter plaatse kun je ontbijt voor €8 p.d.p.p. en/of diner voor €21 p.d.p.p. boeken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Keukenlinnen neem je zelf mee
Appartementen
- Woongedeelte met telefoon en tv
- Keuken met kookplaat, koelkast en inventaris
- Airconditioning (15.06 - 15.09)
- Badkamer met douche, toilet en föhn
- Balkon of terras met zitje
Verblijft je liever in een hotelkamer? Neem dan eens een kijkje bij Hotel Dolcestate.
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Woonkamer met 1-persoonsslaapbank
- Slaapkamer 1: 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Slaapkamer 2: 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
Reviews
Locatie
De appartementen van Dolcestate zijn gelegen in een van de meest suggestieve landschappen van de Siciliaanse Tyrreense kust, tussen de oude ruïnes van de Griekse stad Himera en het natuurpark Madonie. Vanuit het complex staat je binnen 5 minuten op het strand. Hier heb je een prachtig panoramisch uitzicht over de kustlijn van zuid kust van Sicilië.
De kustplaats Cefalù ligt op ongeveer 14 km van de accommodatie af. Dit oude vissersplaatsje is een bekende toeristische trekpleister geworden door de jaren heen. Naast een hapje en een drankje op een van de vele restaurants en bars, kun je hier ook genieten van prachtige vergezichten. Hiervoor moet je wel even een heuvel, La Rocca, op lopen. Het uitzicht na deze pittige wandeling van 3.5 km is zeker de moeite waard.
In de directe omgeving vind je:
- Strand: ca. 150 m
- Supermarkt: ca. 4 km
- Centrum Campofelice di Roccella: ca. 4 km
- Cefalú: ca. 14 km
Met het openbaar vervoer:
- Bushalte: ca. 100 m
- Treinstation: ca. 4 km
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats bij de accommodatie
Met het vliegtuig:
- Luchthaven van Palermo: ca. 85 km
- Luchthaven van Catania: ca. 160 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie v.v. niet inbegrepen.
Wij raden aan een huurauto bij te boeken, dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking.
LET OP: bij aankomst na middernacht is het niet meer mogelijk een huurauto op te halen bij de luchthaven van Catania.
We raden aan om voor dit verblijf een middagvlucht te kiezen, of om een overnachting nabij de luchthaven te boeken.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lobby
- Lift
- Bar
- Restaurant
- Gratis wifi
- Gratis parkeerplaats
- Tuin met buitenzwembad, zwembadbar, ligstoelen en parasols
- Animatieprogramma voor kinderen en volwassenen (jun - sep)
- Televisiekamer en speeltuin
- (Tafel)tennis en jeu-de-boules
- Tegen betaling:
- Shuttleservice naar Cefalù: ca. €5 p.p.
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Bed- en badlinnen
- Energie- en waterkosten
Vliegreis vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Charleroi, Weeze, Düsseldorf of Keulen naar Palermo
- Handbagage
- Optionele kosten, ter plaatse te voldoen:
- Babybed op aanvraag: ca. €10 per baby p.n. (opgeven bij boeking)
- Dagelijks ontbijt: €8 p.p.p.d. (ter plaatse te betalen)
- Dagelijks dineren: €21 p.p.p.d. (ter plaatse te betalen)
- Tussentijdse schoonmaak: €45 per appartement
- Wissel bedlinnen: €25 p.p.
- Transfer luchthaven - hotel v. v.
- Ruimbagage
Nog meer informatie over je vakantie
Wil je meer weten over de vakantiebestemming of het vakantiethema van je keuze? Je leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.