Hotel Martinique New York on Broadway, Curio Collection by Hilton
- Amerika
- Stedentrips Amerika
- New York
Over Hotel Martinique New York on Broadway, Curio Collection by Hilton
Intro
Historisch hotel met een zeer goede ligging middenin het bruisende Manhattan. Vele bezienswaardigheden zijn op loopafstand te bereiken! In de nabije omgeving van het hotel bevinden zich verschillende openbaar vervoersmogelijkheden welke jou gemakkelijk en snel door de stad vervoeren.
Het Martinique is gevestigd in een monumentaal gebouw en staat vermeld in het register van Historic Hotels of America. In het hotel wordt Franse renaissance- en art-decostijl gecombineerd, dit zorgt voor een uniek verblijf. Het hotel beschikt over ruime, comfortabele kamers waar je heerlijk tot rust kunt komen. In Restaurant Petit Poulet kun je terecht voor á la carte ontbijt, lunch en diner in een charmante en intieme omgeving.
Bijzonderheden
- Op de dag van aankomst dient er minimaal één reiziger per kamer ouder dan 21 jaar te zijn.
Verblijf
Kamers (533)
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- Telefoon
- Televisie
- Radio
- Airconditioning
- Strijkfaciliteiten
- Koffie- en theefaciliteiten
- Kluisje
- Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn
Locatie
- Het hotel ligt op steenworp afstand van vele bezienswaardigheden. In de directe omgeving zijn diverse grote warenhuizen en populaire winkels te vinden als Macy's en Gap.
- Empire State Building: op ca. 5 minuten loopafstand
- Times Square: op ca. 15 minuten loopafstand
- Rockefeller Center: op ca. 22 minuten loopafstand
Met het openbaar vervoer:
- Metrostation 34th Street – Herald Square: op ca. 1 minuut loopafstand van het hotel
- Metrostation 28th Street (BMT Broadway Line): op ca. 7 minuten loopafstand van het hotel
- Pennsylvania Station: op ca. 10 minuten loopafstand van het hotel
Met het vliegtuig naar New York:
- Door driemaal over te stappen reis je vanaf Internationale luchthaven Newark Liberty in ca. 55 minuten naar het hotel.
- Vanaf Luchthaven J.F. Kennedy reis je met de AirTrain en metro in ca. 1 uur naar het hotel.
Faciliteiten
-
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bar 'Martinique Cocktail Lounge'
- Restaurant Petit Poulet
- Wifi tegen betaling, ca. USD18.99
- Fitnessruimte
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Brussel of Düsseldorf
- Handbagage
- Ruimbagage
- Facility fee ca. USD46 (ca. € 43) per kamer per nacht. Deze 'fee' is indicatief en onder voorbehoud van (hevige) wijzigingen en dient per creditcard betaald te worden.
- Borg ca. USD100 (ca. € 92) per verblijf per creditcard te voldoen.
- Transfer luchthaven - hotel v. v.
Praktische informatie
Nog meer informatie over uw vakantie
Wilt u meer weten over uw vakantiebestemming of het vakantiethema van uw keuze? U leest er alles over op onze handige informatiepagina's vol met praktische informatie en leuke tips voor een onvergetelijke vakantie met de Jong Intra Vakanties.