Hotel Jungfrau Lodge
Hotel Jungfrau Lodge is een gezellig 3-sterrenhotel met een uitstekende prijs-kwaliteitsverhouding. Vanuit de comfortabel ingerichte kamers heeft u een schitterend uitzicht over de mooie natuur van dit gebied. Het hotel is gunstig gelegen, het sfeervolle centrum en het treinstation bevinden zich op loopafstand. Start de dag met een heerlijk ontbijtbuffet voordat u Grindelwald en omgeving gaat verkennen. De Jungfrau Regio biedt 500 km aan wandelpaden die uiteindelijk leiden tot fantastische uitzichten op het wereldberoemde drietal bergen: Eiger, Mönch en Jungfrau. Na een actieve dag in de buitenlucht kunt u onder het genot van een hapje en drankje bijkomen in één van de gezellige restaurants en bars in het centrum van Grindelwald.
Vele gasten gingen u voor en zijn zeer te spreken over de gemoedelijke sfeer, gunstige ligging en het uiterst vriendelijke personeel.
Ligging
Hotel Jungfrau Lodge ligt op ca. 300 m van het centrum van Grindelwald en van het treinstation. De Jungfraubahn is gelegen op ca. 300 m, de Firstbahn op ca. 1 km en de Grindelwald Männlichen gondelbaan op ca. 1,5 km. De gratis bus stopt op ca. 50 m van het hotel. Rond Grindelwald bevinden zich ca. 300 km wandelpaden. De bergtocht van Grindelwald-First langs de Bachalpsee naar het Berghotel Faulhorn en verder naar het Schynigeplateau behoort tot de mooiste tochten van de regio. Van de Männlichen de Kleine Scheidegg op, voert een lichte wandeling met een fantastisch uitzicht op het wereldberoemde drietal: Eiger, Mönch en Jungfrau.
- Centrum Grindelwald: ca. 300 m
- Bushalte: ca. 50 m
- Treinstation: ca. 300 m
- Firstbahn: ca. 1 km
- Grindelwald Männlichen gondelbaan: ca. 1,5 km
Afstand vanaf Utrecht: 870 km.
Faciliteiten
- Receptie met gratis kluisjes
- Lift in de dependance 'Crystal', geen lift in het hoofdgebouw (3 etages)
- Lounge met zithoek
- Bar
- Ontbijtrestaurant met een prachtig uitzicht op de noordkant van de Eiger (3970 m)
- Terras
- Gratis wifi
- Beperkt aantal gratis parkeerplaatsen (o.b.v. beschikbaarheid)
Kamers
Hotel Jungfrau Lodge beschikt over comfortabel ingerichte kamers. Alle kamers zijn voorzien van:
- Telefoon
- Tv
- Radio
- Gratis wifi
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
U heeft de keuze uit kamers in het hoofdgebouw of de dependance 'Crystal' (gelegen schuin tegenover het hotel).
Kamers
2/3-persoonskamer Hoofdgebouw (max. 3 pers.)
- Deels met balkon
2/3-persoonskamer Dependance Crystal (max. 3 pers.)
Bijzonderheden
- Ontbijtbuffet inbegrepen
- Kinderbed gratis (opgeven bij boeking)
- Huisdieren niet toegestaan