Camping Huttopia Beaulieu sur Dordogne

Eigen vervoer reis

Camping Huttopia Beaulieu sur Dordogne is een kindvriendelijke camping gelegen op een eiland in de rivier de Dordogne. Meer reisinformatie

vanaf € 59 per persoon

of

Plattegrond

Plattegrond

Toon legenda
  • Aan het water
  • Kindvriendelijk
  • Toplocatie
  • Met zwembad

Kindvriendelijke camping gelegen op een eiland in de rivier de Dordogne.

Ligging
U bent in de vallei van de Dordogne tussen de Périgord en de Quercy op het kruispunt van de Lot, de Corrèze en de Dordogne. Op een paar kilometer van de camping bevinden zich culturele bezienswaardigheden: gouffre de Padirac, Rocamadour en het kasteel van Castelnau. Deze camping van 7 ha ligt op een eiland dat omringd wordt door de Dordogne tegenover de middeleeuwse stad Beaulieu-sur-Dordogne. Het eiland is door een weg verbonden met het vasteland.

Faciliteiten
Receptie, terras, bibliotheek, café, snackbar en broodjesservice (op bestelling). Verwarmd zwembad, waterspeelzone met kinderbad, speeltuin, kinderclub, tafeltennis, jeu-de-boule, tafelvoetbal.

Bungalowtenten

Bungalowtent Classic IV (max. 5 pers., ca. 20m²)
Voorbeeld bungalowtent Classic IV 9 afbeeldingen 1 videoRiante woonruimte die uitkomt op het houten terras. De woonruimte is voorzien van een kitchenette met koelkast, 2-pitskookplaat en koffiezetapparaat. Slaapruimte met 2-persoonsbed en een slaapruimte met twee 1-persoonsbedden. Overdekt houten terras met meubilair en barbecue.

Bungalowtent Sweet (max. 5 pers., ca. 25m²)
Sweet 6 afbeeldingen 1 videoGrote, ruime, luxe tent met riante woonruimte die uitkomt op het overdekte houten terras. Woonkamer met keukenblok met koelkast, 2-pitskookplaat en gootsteen. Er zijn twee slaapkamers die zijn gescheiden door de gang. Slaapkamer met 2-persoonsbed en een slaapkamer met een stapelbed en een 1-persoonsbed. Deze tent beschikt zelfs over een badkamer met douche, wastafel en toilet. Het overdekte houten terras is voorzien van meubilair en een barbecue.

Inbegrepen
Kussens en dekbedden.

Niet inbegrepen
Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen: Borg € 90, toeristenbelasting € 0,46 p.p.p.d. vanaf 18 jaar.

Optionele kosten, ter plaatse te voldoen: Eindschoonmaak € 70 (excl. keuken).

Optionele kosten, opgeven bij boeking en ter plaatse te voldoen: Babybed (gratis in laagseizoen) € 4 p.n. in jul/aug en altijd € 50 borg, huisdieren vanaf € 4 p.n., bedlinnen € 9,50 per set, handdoeken € 4,50 per handdoek.

Beaulieu sur Dordogne

Gelegen in de regio Limousin, aan de oevers van de rivier de Dordogne ligt deze plaats. In de binnenstad zijn nog goed de invloeden uit de Middeleeuwen te bewonderen. In het hart van het centrum ligt een prachtige kerk waarbij de kleine Middeleeuwse straatjes uitmonden op het kerkplein.

Voordeel

Profiteer van leuke aanbiedingen!

Kijk in de prijsopgave welke kortingen voor u gelden.