Verblijf Appartementen Parker The Urban Flats
Deze stijlvolle appartementen liggen net buiten het oude centrum van Valencia, in de Boheemse wijk Carmen.
Voel je thuis in deze stijlvolle appartementen met een moderne inrichting. Heb het gemak van een keuken, een zithoek en faciliteiten als gratis wifi en airconditioning. Gelegen op een goede locatie, iets buiten het oude centrum, in de Boheemse wijk Carmen. Op ca. 10 minuten van de botanische tuinen en de Mercat Central. Nabij ligt een metrostation. Zeer goed beoordeeld door zijn gasten!
Ligging
- Op ca. 50 m van de appartementen ligt Parque de la Cultura, waar eveneens de stadsbibliotheek is.
- Op ca. 10 minuten loopafstand van Ayuntamiento.
Openbaar vervoer:
- Metrostation Ángel Guimera bevindt zich op ca. 2 minuten loopafstand
- Bushalte Ferran el Catòlic bevindt zich op 70 m van het appartement
Met het vliegtuig:
- Met het openbaar vervoer reis je vanaf de luchthaven binnen ca. 20 minuten naar het appartement. Neem metrolijn 5 naar station Àngel Guimerà en loop vanaf hier binnen ca. 4 minuten naar Valenciaflats Centro Ciudad.
Met de (huur)auto:
- Privé parkeergelegenheid nabij het hotel , ca. €14 per dag
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Bagageruimte
- Wasserij (tegen betaling)
- Gratis wifi
Appartementen
2-kamerappartement loft (max. 2 personen)
De moderne appartementen beschikken over een:
- zithoek met sofabed
- slaapgedeelte (niet afgescheiden) met 2 persoonsbed of 2 aparte bedden
- Tv
- Airconditioning
- Kitchenette met magnetron en koelkast
- badkamer met douche, toilet en föhn
- Gratis wifi
- ca. 50 m2
2-kamerappartement loft (max. 3 personen)
De moderne appartementen beschikken over een:
- Zithoek met sofabed
- Slaapgedeelte (niet afgescheiden) met 2 persoonsbed of 2 aparte bedden.
- Tv
- Kitchenette met magnetron en koelkast
- Airconditioning
- Badkamer met douche, toilet en föhn,
- Gratis wifi
- ca. 50 m2
Bijzonderheden
- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
Wat is inbegrepen
Inbegrepen
- Gratis wifi
- Bedlinnen, handdoeken en schoonmaak (elke 3 dagen).
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Brussel Charleroi, Weeze, Düsseldorf of Keulen
- Handbagage
Niet inbegrepen
- Wasserij (tegen betaling)
- Privé parkeergelegenheid, ca. €14 per dag
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
Reviews
Algemene beoordeling
- Badkamer 10,0
- Bedden 10,0
- Faciliteiten 9,0
- Locatie 9,0
- Netheid & Hygiëne 9,0
- Personeel & Service 10,0
- Prijs-kwaliteit 10,0
- Wifi 10,0
Nieuwste reviews
- Badkamer 10
- Bedden 10
- Faciliteiten 10
- Locatie 8
- Netheid & Hygiëne 8
- Personeel & Service 10
- Prijs-kwaliteit 10
- Wifi 10
GoedLees meer Lees minder
- Badkamer 10
- Bedden 10
- Faciliteiten 8
- Locatie 10
- Netheid & Hygiëne 10
- Personeel & Service 10
- Prijs-kwaliteit 10
- Wifi 10
In een woord geweldig!Lees meer Lees minder
Aanvullende informatie
Reizen binnen Europa:
Vrijwel alle landen hebben kleurcode groen: veilig en fijn reizen zonder risico’s. Diverse landen hanteren geen bovendien geen inreismaatregelen meer. In een aantal Europese landen geldt het zogenaamde 3G beleid: genezen, gevaccineerd of getest. Dit betekent dus dat u met uw digitale Coronapas kunt reizen mits u aan een van deze drie voorwaarden voldoet. De eisen die per land gesteld worden aan ‘genezen’ en ‘gevaccineerd’ en ‘getest’ kunnen verschillen, En dan met name de geldigheidsduur van vaccinaties en/of herstelbewijzen of bijvoorbeeld hoe recent u getest moet zijn en of het een PCR-test moet zijn of een antigeentest.
In een aantal landen geldt nog steeds de 2G regel. Dat betekent dat u volledig gevaccineerd tegen COVID-19 moet zijn of genezen van een besmetting. Uitsluitend met uw Coronapas met QR-code krijgt u toegang tot het land zelf, maar ook tot bijv. tot restaurants, hotels en bezienswaardigheden zoals musea. Bent u niet gevaccineerd of genezen, dan krijgt u met een negatieve PCR- of Antigeentest géén toegang. In landen met een 2G+ beleid geldt dat u, naast een volledige vaccinatie, ook een booster moet hebben of een negatieve PCR-test om het land binnen te komen.
Mogelijke kosten die voortvloeien uit het annuleren van een reis, omdat u niet voldoet aan de gestelde eisen van het land dat u bezoekt, liggen in uw eigen, persoonlijke risicosfeer.
Reizen buiten Europa:
Populaire bestemmingen die wij aanbieden, de ABC-eilanden (Aruba, Curaçao en Bonaire, de VS, Canada) hebben inmiddels kleurcode groen, maar hanteren nog wel inreisregels. Voor diverse bestemmingen wordt u tevens verplicht om, naast uw digitale Coronapas, ook altijd uw geprinte vaccinatie-, herstel- of testbewijs mee te nemen.
Dubai, Thailand, Indonesië, Maleisië en Zuid-Afrika hebben kleurcode geel maar u kunt deze landen veilig en verantwoord bezoeken. Er gelden wel per land verschillende inreismaatregelen die frequent wijzigen.
Algemeen advies
Een samenvatting van de huidige reisadviezen en inreismaatregelen per land vindt u op www.dejongintra.nl/informatie/landinfo/
Kijk voorafgaand, maar ook tijdens uw vakantie regelmatig op www.nederlandwereldwijd.nl van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Hier vindt u de meest actuele informatie over reizen binnen Nederland en naar en in het buitenland.
Heeft u een test nodig voor uw bestemming? Deze is voordelig te regelen via de website van Spoedtest (www.spoedtest.nl/dejongintravakanties).