Verblijf Hotel Des Artistes
Hotel Des Artistes is een perfecte uitvalsbasis om de prachtige stad Rome te ontdekken. Na een drukke dag kun je heerlijk bijkomen op het dakterras!
Verblijf in de gezellige familiehotel en ontdek de parels van Rome. Hotel Des Artistes is gelegen in een rustige wijk met een metrostation om de hoek. Op minder dan 10 minuten wandelen ligt ook metrostation Termini, vanaf dit centrale punt reis je gemakkelijk naar alle bezienswaardigheden in Rome.
Hotel Des Artistes heeft een klassieke uitstraling en is ingericht met antieke meubels. In de kamers hangen verschillende schilderijen en andere kunstvoorwerpen. Op het dakterras kun je genieten van een heerlijk ontbijtje of in de avond van een verfrissend drankje. Gasten beoordelen het hotel met een ruim voldoende en zijn te spreken over het fijne personeel en het lekkere ontbijt.
Ligging
- Gelegen in de oude binnenstad.
- Dichtbij openbaar vervoermogelijkheden.
- Tegenover de nationale bibliotheek.
- Universiteit La Sapienza ligt op ca. 5 minuten wandelen.
Openbaar vervoer:
- Metrostation Castro Pretorio op ligt ca. 200 meter wandelen.
- Trein-, metro en busstation Termini ligt op minder dan 10 minuten wandelen.
- Bushalte Castro Pretorio/Monzambano ligt op ca. 450 meter wandelen.
Met de (huur)auto:
- Parkeren is mogelijk tegen extra kosten.
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Roma Ciampino ligt met een privé transfer op ca. 30 minuten rijden. Met het openbaar vervoer ben je ca. 20 minuten langer onderweg. Neem bus 520 Cinecitta en hierna MEA Battistini. Vanaf het eindstation is het nog 11 minuten wandelen.
- Luchthaven Fiumicino ligt met een privé transfer op ca. 40 minuten rijden, met het openbaar vervoer ben je ook ca. 40 minuten onderweg. Neem LE 3277 richting Roma Termini en wandel vanaf Station Termini in ca. 9 minuten naar je hotel.
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Ontbijtruimte
- Bar
- Dakterras
- Gratis wifi
Kamers (45)
De klassieke of standaard kamers beschikken over:
- Televisie
- Telefoon
- Mini bar
- Kluisje
- Airconditioning
- Eigen badkamer
- Bad of douche
- Toilet
- Föhn
Je kunt ook kiezen voor een annex kamer, deze liggen in het bijgebouw naast het hoofdgebouw (alle faciliteiten zijn in het hoofdgebouw gevestigd). Er zijn ook superior kamers voor maximaal 3 personen en deluxe kamers voor maximaal 4 personen.
Wat is inbegrepen
Inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Weeze of Keulen
- Handbagage
Niet inbegrepen
- Toeristenbelasting ca. €4.- per persoon per dag (betaling ter plaatse)
- Parkeren €25.- per dag
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (bij boeking te reserveren)
Aanvullende informatie
Reizen binnen Europa:
In Europa kunt u veilig en fijn reizen zonder risico’s. Diverse landen hanteren bovendien geen inreismaatregelen meer. In sommige Europese landen geldt het zogenaamde 3G beleid: genezen, gevaccineerd of getest. De eisen die per land hieraan gesteld worden kunnen verschillen.
Reizen buiten Europa:
Onze bestemmingen buiten Europa hebben kleurcode groen of geel. Alle landen zijn in ieder geval open en kunnen bezocht worden. In veel gevallen moet u volledig gevaccineerd zijn.
Algemeen advies
Kijk voorafgaand, maar ook tijdens uw vakantie regelmatig op Nederlandwereldwijd, de website van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Hier vindt u de meest actuele informatie over reizen binnen Nederland en naar en in het buitenland.
Het populairst zijn de entreetickets voor de Vaticaanse Musea & Sixtijnse Kapel.
Voorkom een teleurstelling en reserveer voor vertrek al uw tickets zodat u niet in de rij hoeft te staan en verzekerd bent van entreetickets.