Verblijf Hotel City Guest House
Rustige ligging net buiten het centrum van Rome. Per metro of tram kun je het centrum gemakkelijk in ca. 15 minuten bereiken.
Hotel City Guest House ligt ca. 15 minuten reizen van het centrum van Rome. Het is gelegen in de wijk Tuscolana. Bij het restaurant bevindt zich restaurant Accasadì, een geliefd restaurant bij de locals in Tuscolana. Je kunt hier terecht voor heerlijke gerechten, pizza's en goede wijnen. De kamers zijn sfeervol ingericht en beschikken over alle benodigde faciliteiten.
Ligging
- In de wijk Tuscolana met op ca. 10 minuten loopafstand het grote winkelcentrum Cinecitta 2.
Openbaar vervoer:
- Metrostation Numidio Quadrato (lijn A) op ca. 3 minuten loopafstand.
Met het vliegtuig:
- Vanaf luchthaven Ciampino reis je binnen ca. 40 minuten naar het hotel. Neem de trein naar Termini en stap hier over op metro MEA naar Numidio Quadrato. Vanaf hier loop je binnen ca. 3 minuten naar het hotel.
- Vanaf luchthaven Fiumcino heb je ca. 1 uur reistijd. Reis per trein naar Station Termini en stap hier over op metro MEA naar Numidio Quadrato. Vanaf hier loop je binnen ca. 3 minuten naar het hotel.
Met de (huur)auto:
- Parkeergelegenheid op loopafstand, ca. € 10 per dag.
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Lobby
- Fietsverhuur
- Sfeervolle ontbijtruimte
- Restaurant 'Accasadi' (zelfs populair bij de locals!)
- Gratis wifi
Kamers (30)
De comfortabele kamers beschikken over:
- 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden
- telefoon
- tv
- airconditioning
- kluisje
- badkamer met bad of douche, föhn en toilet
Wat is inbegrepen
Inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Weeze of Keulen
- Handbagage
Niet inbegrepen
- Toeristenbelasting ca. € 3 per persoon per dag (betaling ter plaatse)
- Parkeren ca. € 10 per dag
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (bij boeking te reserveren)
Aanvullende informatie
Reizen binnen Europa:
Vrijwel alle landen hebben kleurcode groen: veilig en fijn reizen zonder risico’s. Diverse landen hanteren geen bovendien geen inreismaatregelen meer. In een aantal Europese landen geldt het zogenaamde 3G beleid: genezen, gevaccineerd of getest. Dit betekent dus dat u met uw digitale Coronapas kunt reizen mits u aan een van deze drie voorwaarden voldoet. De eisen die per land gesteld worden aan ‘genezen’ en ‘gevaccineerd’ en ‘getest’ kunnen verschillen, En dan met name de geldigheidsduur van vaccinaties en/of herstelbewijzen of bijvoorbeeld hoe recent u getest moet zijn en of het een PCR-test moet zijn of een antigeentest.
In een aantal landen geldt nog steeds de 2G regel. Dat betekent dat u volledig gevaccineerd tegen COVID-19 moet zijn of genezen van een besmetting. Uitsluitend met uw Coronapas met QR-code krijgt u toegang tot het land zelf, maar ook tot bijv. tot restaurants, hotels en bezienswaardigheden zoals musea. Bent u niet gevaccineerd of genezen, dan krijgt u met een negatieve PCR- of Antigeentest géén toegang. In landen met een 2G+ beleid geldt dat u, naast een volledige vaccinatie, ook een booster moet hebben of een negatieve PCR-test om het land binnen te komen.
Mogelijke kosten die voortvloeien uit het annuleren van een reis, omdat u niet voldoet aan de gestelde eisen van het land dat u bezoekt, liggen in uw eigen, persoonlijke risicosfeer.
Reizen buiten Europa:
Populaire bestemmingen die wij aanbieden, de ABC-eilanden (Aruba, Curaçao en Bonaire, de VS, Canada) hebben inmiddels kleurcode groen, maar hanteren nog wel inreisregels. Voor diverse bestemmingen wordt u tevens verplicht om, naast uw digitale Coronapas, ook altijd uw geprinte vaccinatie-, herstel- of testbewijs mee te nemen.
Dubai, Thailand, Indonesië, Maleisië en Zuid-Afrika hebben kleurcode geel maar u kunt deze landen veilig en verantwoord bezoeken. Er gelden wel per land verschillende inreismaatregelen die frequent wijzigen.
Algemeen advies
Een samenvatting van de huidige reisadviezen en inreismaatregelen per land vindt u op www.dejongintra.nl/informatie/landinfo/
Kijk voorafgaand, maar ook tijdens uw vakantie regelmatig op www.nederlandwereldwijd.nl van het ministerie van Buitenlandse Zaken. Hier vindt u de meest actuele informatie over reizen binnen Nederland en naar en in het buitenland.
Heeft u een test nodig voor uw bestemming? Deze is voordelig te regelen via de website van Spoedtest (www.spoedtest.nl/dejongintravakanties).
Het populairst zijn de entreetickets voor de Vaticaanse Musea & Sixtijnse Kapel.
Voorkom een teleurstelling en reserveer voor vertrek al uw tickets zodat u niet in de rij hoeft te staan en verzekerd bent van entreetickets.