Verblijf Agriturismo Monte Acuto
Fraaie agriturismo bestaande uit meerdere natuurstenen gebouwen met slechts 9 appartementen.
Agriturismo Monte Acuto is een kleinschalige agriturismo met een zeer rustige ligging, op de berg Monte Acuto. Er is een heerlijk verwarmd zwembad, zodat u ook in het voor- en najaar heerlijk een duik kunt nemen. De vriendelijke eigenaar Simone woont zelf ook in de agriturismo en geeft u graag tips voor het verkennen van de omgeving. Regelmatig worden er olijfolie- en wijnproeverijen georganiseerd.
Gasten waarderen deze agriturismo vanwege de prachtige locatie en de rust die er heerst. Vanaf de agriturismo heeft u een prachtig uitzicht over het dal van de Tiber. Ook de broodjesservice wordt zeer gewaardeerd.
Ligging
Op 500 m hoogte op de berg Monte Acuto, met prachtig uitzicht over het dal van de Tiber. Umbertide ligt op ca. 6 km.
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats
Met het vliegtuig:
- Luchthaven Perugia: ca. 35 km
- Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar uw accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden u aan een huurauto bij te boeken. Dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van uw boeking.
Faciliteiten
- Receptie
- Parkeerplaats (gratis)
- Geen lift (max. 2 etages)
- Gratis wifi in de hele agriturismo
- Tuin met verwarmd zwembad (geopend ca. 1/5-30/9)
- Tafeltennis
Tegen betaling:
- Broodjesservice
- Fietsverhuur
- Wasmachines
- Regelmatig worden er olijfolie- en wijnproeverijen georganiseerd
Accommodatie
- De appartementen zijn landelijk ingericht- Ingerichte keuken
- Tv
- Kluisje
- Badkamer met douche, toilet en föhn
- Ieder appartement heeft een eigen zitje in de tuin
- Sommige appartementen bestaan uit 2 verdiepingen
Appartementen
2-kamerappartement Type A
(max. 4 pers., ca. 40 m²)- Woongedeelte met slaapbank voor 2 personen
- Slaapkamer met 2-persoonsbed
2-kamerappartement Type B
(max. 5 pers., ca. 48 m²)- Woongedeelte met slaapbank voor 2 personen
- Slaapkamer met 2-persoonsbed en 1-persoonsbed
3-kamerappartement valleizicht
(max. 6 pers., ca. 55 m²)- Woongedeelte met slaapbank voor 2 personen
- Twee slaapkamers voor 2 personen
- Uitzicht op de vallei
3-kamerappartement zwembadzicht
(max. 6 pers., ca. 55 m²)- Woongedeelte met slaapbank voor 2 personen
- Twee slaapkamers voor 2 personen
- Uitzicht op het zwembad
Bijzonderheden
- Huisdieren niet toegestaan
- Ter plaatse kunt u voor ca. € 6 p.p. ontbijten
Wat is inbegrepen
Inbegrepen
- Bed-, bad- en keukenlinnen
- Badlaken voor het zwembad
Niet inbegrepen
- Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen:
- Waarborgsom ca. € 200
- Eventuele toeristenbelasting
- Eindschoonmaak ca. € 35
- Optionele kosten, ter plaatse te voldoen:
- Eventuele verwarming ca. € 5 per dag
- Optionele kosten, ter plaatse te voldoen en bij boeking opgeven:
- Kinderbed en -stoel ca. € 10 per week per stuk
Reviews
Algemene beoordeling
- Faciliteiten 10,0
- Locatie 8,0
- Personeel & Service 10,0
- Prijs-kwaliteitverhouding 8,0
- Zwembad/strand 10,0
Nieuwste reviews
- Faciliteiten 10
- Locatie 8
- Personeel & Service 10
- Prijs-kwaliteitverhouding 8
- Zwembad/strand 10
Fantastisch complex, maar wel 6,6 km omhoog de berg op via bergpaden. Een goede auto en dito chauffeur is vereist. Er is geen restaurant dus je moet je realiseren dat alles op 6,6 km bergaf-opwaarts ligt. Maar dan heb je wel n fantastische accommodatie met schitterend uitzicht.Lees meer Lees minder
Aanvullende informatie
Indien u per eigen auto of motor reist dan dient u er rekening mee te houden dat voor Oostenrijk en Zwitserland een tolvignet verplicht is.
Uw vignet kunt u eenvoudig online bestellen.
Accommodaties en leveranciers van toeristische diensten hanteren protocollen en regels om uw verblijf en dat van uw medereizigers zo prettig en veilig mogelijk te maken. Dat betekent dat er nog altijd wijzigingen kunnen zijn in het aanbieden van faciliteiten en in de uitvoering van diensten op uw vakantiebestemming.
Overal gelden de afstand- en hygiëneregels en dient u thuis te blijven bij klachten die kunnen duiden op COVID-19. De mondkapjesverplichting geldt inmiddels bijna overal en in sommige landen worden PCR- en/of sneltesten gevraagd bij binnenkomst op de luchthaven of aan de grens. Ook indien u gevaccineerd bent, gelden er nog regels. We zullen u zoveel mogelijk van de juiste informatie voorzien, maar het kan voorkomen dat de informatie niet tijdig bij ons bekend is of ons zelfs helemaal niet bereikt.
Bij uw reispapieren ontvang u een inventarisatie van maatregelen die u onderweg en ter plaatse kunt aantreffen.
Kijk voorafgaand aan uw reis, maar ook tijdens uw vakantie regelmatig op www.nederlandwereldwijd.nl van het ministerie van Buitenlandse Zaken en op www.rivm.nl. Hier vindt u de meest actuele informatie over reizen binnen Nederland en naar en in het buitenland.
Voldoende inspiratie? Boek Agriturismo Monte Acuto direct!
Umbertide
Afstand vanaf Utrecht ca. 1466 km
Umbertide is zeer centraal gelegen tussen Perugia en Città di Castello. Een halfuurtje rijden en u bent bij het uitgestrekte Trasimeno meer. Maar ook stadjes als Gubbio en Assisi liggen niet ver. Umbertide is een lieflijk stadje met een oude stadwal en een kasteel op het centrale plein waar in de zomermaanden regelmatig iets georganiseerd wordt.
Vragen of persoonlijk advies?
- ma t/m vr 09:00 - 18:00 uur
- za 09:30 – 17:00 uur
Bij boeking van een stedentrip* inclusief vlieg-, trein- of ferryreis kunt u na boeking een handige ANWB Extra reisgids ter waarde van € 12,99 bestellen. Zo kunt u zich optimaal voorbereiden op uw stedentrip!
Bekijk de vele bezienswaardigheden, café's, de lokale keuken, winkelen en uitgaan in deze handige, compacte reisgids.
Enkele dagen na boeking ontvangt u een e-mail met uitleg hoe u uw ANWB reisgids kunt bestellen.
* Niet geldig voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.
Foto's Agriturismo Monte Acuto
- Appartementen met zwembadzicht Agriturismo Monte Acuto
- Exterieur Agriturismo Monte Acuto
- Woonvoorbeeld 2-kamerappartement type B Agriturismo Monte Acuto
- Zwembad Agriturismo Monte Acuto
- Bovenaanzicht Agriturismo Monte Acuto
- Zwembad Agriturismo Monte Acuto
- Woonvoorbeeld 2-kamerappartement type A Agriturismo Monte Acuto
- Voorbeeld slaapkamer Agriturismo Monte Acuto
- Voorbeeld slaapkamer Agriturismo Monte Acuto
- Tuin Agriturismo Monte Acuto
- Speeltuintje Agriturismo Monte Acuto
- Exterieur Agriturismo Monte Acuto
- Exterieur Agriturismo Monte Acuto
- Uitzicht Agriturismo Monte Acuto
Voldoende inspiratie? Boek Agriturismo Monte Acuto direct!
Vertrekdata & Prijzen

Bel ons 0180 457803 of wij bellen u
ma-vr 09:00 - 18:00u
za 09:30 - 17:00u
Waarborgsom ter plaatse te voldoen.
Bij vertrek wordt de borg terugbetaald waarbij eventuele schade wordt verrekend.
Geen extra informatie beschikbaar
Betaal informatie
Betaalwijze

Moment van (aan)betalen
Binnen 6 weken voor vertrek:Na boeking dient u de volledige reissom per omgaande te voldoen.
Buiten 6 weken voor vertrek:Na boeking dient u een aanbetaling van maximaal 20% per omgaande te voldoen.
Het restand voldoet u uiterlijk 6 weken voor vertrek.
Afwijkende voorwaarden
De luchtvaartmaatschappij heeft voor deze vlucht afwijkende voorwaarden.
Na boeking kan er niet meer (zonder kosten) gewijzigd worden en bij annulering gelden 100% annuleringskosten over de vluchtprijs.