Camping Park Albatros

Plattegrond

Plattegrond

Verberg legenda

Accommodatie

Interessante plekken

Zoover waardering 822 beoordelingen

Camping Park Albatros

Kindvriendelijke camping met diverse zwembaden, waaronder een groot ondiep “lagune-stijl” zwembad voor kinderen! De camping dankt zijn naam aan de ligging vlakbij zee, waar de albatrossen laag over het water scheren om een visje mee te pikken.

Ligging
Verscholen in een pijnbomenbos ligt een van de grotere campings van Toscane: camping Park Albatros. U hoeft alleen de toegangsweg naar de camping af te lopen en een stukje door het bos te wandelen om bij het dichtstbijzijnde strand te komen (ca. 800 m). San Vincenzo is gelegen op ca. 8 km.

Faciliteiten
Zwembad met brede glijbaan (open ca. 27/4-26/9, badmuts niet verplicht, max. 1.25 m diep), restaurant, meeneemmaaltijden, bar, supermarkt, ijssalon, animatie (ca. 24/4 - 15/9, ook NL), minidisco, speeltuin, speelautomaten, volleybal, tv, pooltafels, trampoline, wasmachines/droger, internet (wifi), disco en pinautomaat.

Bungalowtenten

Bungalowtent (max. 6 pers., ca. 25 m²)
Over onze bungalowtenten krijgen wij veel enthousiaste reacties. De tent is dan ook aangepast op basis van de wensen van onze gasten en bestaat uit eersteklas tentdoek met een leefruimte van maar liefst 25m². U kunt bijna overal rechtop staan en op het hoogste punt is de tent 2.45 meter hoog, dus ook prima geschikt voor lange mensen.

Drie van elkaar gescheiden slaapcompartimenten. De grote slaapkamer is in tweeën gedeeld door middel van een oprolbaar tussengordijn. In één van de slaapvertrekken staat een tweepersoonsbed (2.00 x 1.40 m). In de anderen staan eenpersoonsbedden. Tussen de slaapcabines hangt een rail waar u kleding aan kunt hangen. Hoge koelkast met apart vriesgedeelte, ruime afsluitbare keukenkast met een 4-pits gasstel. Complete set tuinmeubilair bestaand uit een tafel, 2 verstelbare stoelen, 4 kuipstoelen, een ligbed en een partytent. Voor elke bungalowtent ligt een waterdoorlatend gronddoek (3 x 4 m) voor extra comfort. Uitzetbare luifel, ventilator en elektrisch licht.

Bed-, bad-, keukenlinnen, kussens en dekens dient u zelf mee te nemen of bij ons te reserveren. Bedlinnen/strandlakens tot 4 weken voor vertrek te reserveren.

Bijzonderheden
Eigen Nederlandstalige medewerkers. Huisdieren toegestaan. Bijzettent niet toegestaan. Barbecue (alleen gas en electra) toegestaan. Bolderkar te huur, € 3 per nacht. Kinderfiets (t/m 6 jaar)gratis, indien beschikbaar.


Inbegrepen
- Huur bungalowtent
- Energiekosten

Niet inbegrepen
- Eindschoonmaak zelf verzorgen
- Waarborg € 100
- Kussen en dekbedden of slaapzakken
- Bed-, bad- en keukenlinnen

Belangrijk!
Voor deze camping gelden afwijkende annuleringsvoorwaarden, t.w;

Kosten bij annulering:
- tot 42 dagen voor aankomst: 20% van de reissom
- tot 28 dagen voor aankomst: 60% van de reissom
- tot 1 dag voor aankomst: 90% van de reissom
- op de dag van aankomst of bij 'no show': de totale reissom

Transfer informatie
Transfer luchthaven - accommodatie v.v. niet inbegrepen.

San Vincenzo is een leuke kustplaats gelegen aan de Rivièra degli Etruschi. Maak vanuit San Vincenzo een dagtocht naar Elba of bezoek de scheve toren van Pisa.

Bedlinnen enkelpakket € 13 per pakket ( éénpersoons dekbedovertrek, kussensloop en onderlaken)
Bedlinnen dubbelpakket € 19 per pakket ( 2x éénpersoons dekbedovertrek, kussensloop en tweepersoonsonderlaken
Kussen en deken (alleen voor tenten)  € 7 per week (€ 1 per extra nacht)
Buggy € 3 per nacht
Kinderstoel € 2 per nacht
Babybed € 2 per nacht
Strandlakens (set van 2) € 10
Hond (alleen waar toegestaan) € 9 per nacht
Bedrekje voor de bungalowtent Gratis, in de stacaravan is inclusief
Borg € 100 per accommodatie
Eindschoonmaak Zelf te verzorgen
Naast elkaar €25 per accommodatie (max. 3 accommodaties in dezelfde periode)
Barbecue
U vindt een houtskool of gas barbecue op elke camping. M.u.v. camping Ranc Davaine, Aluna, Pachacaïd, Ca’Savio
Gratis