Camping Park Albatros
Kindvriendelijke camping met diverse zwembaden, waaronder een groot ondiep “lagune-stijl” zwembad voor kinderen! De camping dankt zijn naam aan de ligging vlakbij zee, waar de albatrossen laag over het water scheren om een visje mee te pikken.
Ligging
Verscholen in een pijnbomenbos ligt een van de grotere campings van Toscane: camping Park Albatros. U hoeft alleen de toegangsweg naar de camping af te lopen en een stukje door het bos te wandelen om bij het dichtstbijzijnde strand te komen (ca. 800 m). San Vincenzo is gelegen op ca. 8 km.
Faciliteiten
Zwembad met brede glijbaan (open ca. 27/4-26/9, badmuts niet verplicht, max. 1.25 m diep), restaurant, meeneemmaaltijden, bar, supermarkt, ijssalon, animatie (ca. 24/4 - 15/9, ook NL), minidisco, speeltuin, speelautomaten, volleybal, tv, pooltafels, trampoline, wasmachines/droger, internet (wifi), disco en pinautomaat.
Bungalowtenten
Bungalowtent (max. 6 pers., ca. 25 m²)
Over onze bungalowtenten krijgen wij veel enthousiaste reacties. De tent is dan ook aangepast op basis van de wensen van onze gasten en bestaat uit eersteklas tentdoek met een leefruimte van maar liefst 25m². U kunt bijna overal rechtop staan en op het hoogste punt is de tent 2.45 meter hoog, dus ook prima geschikt voor lange mensen.
Drie van elkaar gescheiden slaapcompartimenten. De grote slaapkamer is in tweeën gedeeld door middel van een oprolbaar tussengordijn. In één van de slaapvertrekken staat een tweepersoonsbed (2.00 x 1.40 m). In de anderen staan eenpersoonsbedden. Tussen de slaapcabines hangt een rail waar u kleding aan kunt hangen. Hoge koelkast met apart vriesgedeelte, ruime afsluitbare keukenkast met een 4-pits gasstel. Complete set tuinmeubilair bestaand uit een tafel, 2 verstelbare stoelen, 4 kuipstoelen, een ligbed en een partytent. Voor elke bungalowtent ligt een waterdoorlatend gronddoek (3 x 4 m) voor extra comfort. Uitzetbare luifel, ventilator en elektrisch licht.
Bed-, bad-, keukenlinnen, kussens en dekens dient u zelf mee te nemen of bij ons te reserveren. Bedlinnen/strandlakens tot 4 weken voor vertrek te reserveren.
Bijzonderheden
Eigen Nederlandstalige medewerkers. Huisdieren toegestaan. Bijzettent niet toegestaan. Barbecue (alleen gas en electra) toegestaan. Bolderkar te huur, € 3 per nacht. Kinderfiets (t/m 6 jaar)gratis, indien beschikbaar.