The Jayakarta Hotel
Een fraai resort met een mooie tropische tuin. U kunt genieten van de rust en prachtige zonsondergangen, terwijl het levendige vertier nooit ver weg is.
Ligging
Direct aan het strand van Legian welke door een kleine promenade met vele winkeltjes en restaurants gescheiden is van het resort.
Faciliteiten
Receptie met kluisjes, lobby, lift, WiFi, beach bar, 3 restaurants met Indonesische, Westerse en Italiaanse gerechten en een visrestaurant, 3 zwembaden met kinderbad en poolbar, speeltuin, fitness, wellnesscenter, tennis en dagelijks een animatieprogramma.
Kamers
Met airconditoning, tv, telefoon, minibar, koffie- en theezetfaciliteiten en badkamer met bad, douche en toilet (föhn op aanvraag). De kamers hebben een terras of balkon met uitzicht op de tuin, de zee of het zwembad. De deluxe kamers zijn ruimer.
Appartementen:
Faciliteiten als in de kamers. De 2- en 3-kamerappartementen hebben 1 of 2 slaapkamers en een woongedeelte met sofabed en kitchenette met magnetron. In het 2-kamerappartement kunnen maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. In het 3-kamerappartement kunnen maximaal 4 volwassenen en 2 kinderen.